Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 491 230 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

13-14.12.2014 - LVI (56) Medytacja Miłości - Warszawa

MEDYTACJA WZNIESIENIA
MEDYTACYJNY WEEKEND W WARSZAWIE
13.12. od 18:30 do 21:30, 14.12. od 11:00 do 15:00
Warszawa ul. Filtrowa 71a/4 - I piętro - "Human Recycling"

Kochani!

Zwykle na wiosnę i jesień organizowaliśmy zjazd Ratowników Ziemi. W marcu br. odbył się jubileuszowy XX zjazd we Wrocławiu. Kolejny zjazd chcieliśmy zrobić w Warszawie w grudniu, ale nie udało nam się wynająć odpowiedniej sali. Pomyśleliśmy, więc o zrobieniu dwudniowej Medytacji Miłości. Zaczniemy w sobotę wieczorem, skończymy w niedzielę popołudniu. Będziemy medytować nad tematem szeroko pojętego wzniesienia – wzniesienia ducha, uczuć, potencjału mentalnego. Będziemy pracować dla Matki Ziemi, ludzkości, Kosmosu. Zapowiada się roboczy weekend :). Umilą nam go gongi, wege przekąski, a przede wszystkim atmosfera spotkania się w gronie bratnich dusz. Zapraszamy na Filtrową. WSTĘP WOLNY (bez obuwia, weź ze sobą kapcie, ciepłe skarpetki)! Dla przyjezdnych możliwość noclegu na miejscu (na podłodze, weź ze sobą karimatę i śpiwór). 

Kto nie może przyjechać, niech dołącza się duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli. Jesteśmy jednością, jednym sercem, jednym umysłem. Błogosławimy wszystkich. Do zobaczenia także na zjeździe. 

GOŚĆ SPECJALNY - CRYSTAL EVENS Z UGANDY
założycielka i zarządca sirocińca "Loving Hearts Helping Hands" 

Crystal Evens - pierwsza po lewej, zdjęcie z terenu sierocińca, na koniec roku szkolnego.  

W grudniu br będziemy gościć Crystal Evans, kandyjkę, założycielkę sierocińca „Loving Hearts Helping Hands” w Ugandzie. Cieszy nas to niezmiernie. Poznaliśmy się 5 lat temu w Ugandzie podczas naszej grupowej podróży po środkowej Afryce. Od tej pory systematycznie wspieramy sierociniec, który Crystal prowadzi od 2007 roku. Zaczynała od kilkunastu dzieci, teraz zapewnia opiekę prawie 200 sierotom! Ponieważ jest ogromna potrzeba niesienia pomocy miejscowym dzieciom, chce podwoić ich liczbę w sierocińcu – do 400 dzieci. Wow…   

Jak chce to zrobić? Jak zaczynała? Dlaczego w Ugandzie?

Jak na co dzień opiekować się 100, 200, 300, 400 dziećmi?

Jak będąc matką trojga dzieci ma się siły na prowadzenie sierocińca? 

O tym wszystkim opowie sama Crystal:

  • 13-14 grudnia 2014 w Warszawie na LVI (56) Medytacji Miłości.  
  • 16 grudnia we Wrocławiu podczas co wtorkowych spotkań medytacyjnych przy ul.Ożynowej 23. Zapraszamy. Spotkania otwarte - WSTĘP WOLNY.

PREZENT NA PRZYJAZD CRYSTAL – SCIO™

Na przyjazd Crystal i jej dwójki dzieci: sześciomiesięcznej  Bayera Maida i ośmioletniej Crystal Jean, mamy specjalny prezent dla jej sierocińca – urządzenie SCIO™! Już zamówiliśmy, w poniedziałek płacimy i czekamy na dostawę. Podczas pobyty Crystal w Polsce przeprowadzimy jak najszersze szkolenie obsługi SCIO™, tak aby Crystal mogła samodzielnie leczyć dzieci i okoliczną ludność metodą SCIO™. Dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli ten projekt. Zachęcamy do dalszych wpłat. Zbieramy teraz na SCIO™ dla polskiego sierocińca Jeżeli masz jakiś pomysł, możliwości na wspieranie sierot w Ugandzie i w Polsce – daj znać.   

XXI Zjazd Ratowników Ziemi: 28.02 – 1.03.2015 Warszawa

Udostępnij

Komentarze

2014-11-25 12:04:17 KROM
Pozdrawiam Mariusza i Helenę i wszystkich uczestników Medytacji Miłości jestem z wami Sercem:}
2014-12-05 10:51:26 Patrycja
witam serdecznie :)

Jedzie ktoś na Medytację Wzniesienia z Wrocławia lub okolic Wałbrzycha? Z chęcią się zabiorę i dołożę do paliwa. Pozdrawiam :)
tel.783-968-220

Dodaj komentarz

capcha