Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 497 002 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.


Wielka Modlitwa i Medytacja - co piątek o 20:00.

Kochani! Kilka tygodni temu zadzwonił do nas Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji (NTV) z pomysłem organizowania cyklicznych, cotygodniowych medytacji w intencji harmonizowania obecnej sytuacji.
Od czasu ogłoszenia "pandemii" prawa człowieka są jawnie i bezprawnie ograniczane, włącznie z planami siłowego naruszania osobistej nietykalności (przymusowe izolacje, szczepienia, badania eksperymentalne, zabieranie majątku itd). W obliczu tłamszenia  ludzkiego ducha, godności i wolności, istnieje ogromna potrzeba jednoczenia się wszystkich osób i grup we wszelakich działaniach, które pomogą przywrócić dotychczasową godność i prawa człowieka, jak też otworzyć nowe możliwości ludzkiego istnienia. Jedną z takich form są grupowe medytacje i modlitwy. W celu zwiększenia ich mocy wskazane jest aby jak najwięcej osób medytowało, modliło się w tym samym czasie we wspólnej intencji.
Tak zrodził się projekt, ktory został nazwany WIELKA MODLITWA I MEDYTACJA. Ustalona została wspólna intencja, afirmacja i czas rozpoczęcia. ZACZYNAMY W TEN PIĄTEK  - 18 WRZEŚNIA O GODZ. 20:00. My będziemy prowadzić medytacje za pośrednictwem platformy webinarowej
i na FB LIVE w grupie otwartej "Medytacje miłości i światła Fundacja Świadomość Ziemi".

💪🙏WYKORZYSTAJMY POTĘGĘ LUDZKIEGO DUCHA, UMYSŁU I WSPÓLNOTY

LINK DO MEDYTACJI 25.09.2020 GODZ. 20:00 - https://tiny.pl/7p5fp

Czytaj całość...


Nowy sklep Fundacji Świadomość Ziemi już działa

  • URUCHOMILIŚMY NOWY SKLEP FUNDACJI NA WWW.SWIADOMOSCZIEMI.PL 
  • NOWE FUNKCJE
  • PRZEJRZYSTA FORMA
  • NOWOCZESNY DESIGNE
  • W NOWYM SKLEPIE DOSTĘPNE SĄ KURSY ONLINE, KTÓRYCH TU NIE MA

ZAPRASZAMY DO NOWEGO SKLEPU NA
www.swiadomoscziemi.pl

Czytaj całość...


Środowe prace medytacyjne - linki do webinarów

ŚRODOWE PRACE MEDYTACYJNE
online i w kręgu medytacyjnym w Warszawie  

Kochani! Od kilku miesięcy nasze cotygodniowe prace medytacyjne na rzecz wzniesienia Ziemi i ludzkości  dostępne są na żywo za pośrednictwem webinarów i Facebooka. W tym poście będziemy podawać aktualne  linki do webinarów. Osoby chcące korzystać z realcji na żywo na Facebooku powinni zarejstrować się w grupie medytacyjne - Środowe prace medytacyjne Fundacji Świadomość Ziemi. Kto chce uczestniczyć osobiście w kręgu medytacyjnym niech skontaktuje się z nami telefonicznie.
Dużo miłości i światła, Helena i Mariusz 

ZAPRASZAMY 30-09-2020
godz. 20:00
 - 
https://tiny.pl/7p52f
Uwaga:
w dniu 23.09. nie prowadzimy medytacji online. Pomedytuj sam dla dobra wspólnego i proszących o wsparcie Medytacyjny Krąg Uzdrawiania. 

Czytaj całość...


Paradonotza - cichy zabójca zębów i zdrowia

✅ Bezpłatny WEBINAR NA ŻYWO
Czwartek 6.08.2020 - godz. 20:00 - 21:30

 
Zapraszam Cię na specjalne spotkanie NA ŻYWO, gdzie podzielę się moim osobistym doświadczeniem i wiedzą, jak uniknąć usuwaniu zębów. Tego nie powie Ci dentysta, lekarz.
Chcesz zapewnić sobie miejsce na webinarze - zarejestruj się teraz - https://tiny.pl/75gx8
TEŻ NA FB LIVE :)  

Czytaj całość...


ANIOŁY - kreacja, komunikacja, uzdrowienie - stopień podstawowy

KURS ONLINE   
ANIOŁY - komunikacja, kreacja, uzdrawianie
11-14 sierpień 2020 od 19:00 do 21:30

Stopień podstawowy   
       

Kocham Anioły :) Od dziecka je czułem, wierzyłem w nie bardziej jak w kościelnego boga. Pan Bóg przez wiele lat mojego życia był dla mnie zbyt karzący, groźny, abstrakcyjny. To Aniołowie pomogli mi wznieść się na wyższe poziomy duchowego rozumienia i odczuwania. Otworzyli mi umysł i serce na prawdziwe oblicze duchowego Ojca-Matki, na Boga, którego esencją jest bezwarunkowa Miłość, Miłosierdzie, Łaska. Na Wszeducha, który jest obecny we wszystkim, więc i we mnie. To w obecności Aniołów czułem się bezpiecznie i błogo. Zrozumiałem, że jestem czymś więcej jak pyłem marnym, że moja dusza jest boska. Czułem ich miłość, wsparcie i wiarę we mnie. Zrozumiałem, że mnie kochają i są gotowi pomagać mi w każdym aspekcie mojego życia

WIĘCEJ INFORMACJI I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

  • NIE PASUJE TOBIE TERMIN? Wykup dostęp już TERAZ w cenie promocyjnej i korzystaj z nagrania z kursu na platformie szkoleniowej VOD kursy.swiadomoscziemi.pl.
  • Dostęp  24/7 z nielimitowanym czasem użytkowania.

Czytaj całość...


Uwalnianie blokad i przekonań

UWALNIANIE BLOKAD I PRZEKONAŃ 
duchowych, energetycznych, mentalnych, emocjonalnych, fizycznych
stopień podstawowy  

WARSZTAT ONLINE 
wykup dożywotni dostęp do nagrania

Ten warsztat wprowadzi Cię w tajniki pracy z samym sobą, ze swoimi blokadami, ograniczeniami, programami. Pomoże zrozumieć i odkryć sekretny język ciała i ducha. Otrzymasz dużo konkretnej wiedzy, wskazówek, sprawdzonych technik. Będziemy pracować duchowo, mentalnie, energetycznie, fizycznie. Obficie podzielę się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłem przez kilkadziesiąt lat w tematyce uwalniania blokad i ograniczeń. Od duszy, przez umysł i ciało, aż do podświadomości. Przekażę sprawdzone przeze mnie praktyki duchowe, mentalne, energetyczne. Część z nich otrzymałem dzięki osobistej komunikacji duchowej (telepatii duchowej), którą świadomie rozwijam od 15 lat. Zrobię to w sposób wielowymiarowy, holistyczny, przejrzysty i łatwy do samodzielnego stosowania.

PROMOCJA DO 30.07. - 197 ZŁ. (standard 350 zł) 
z dostępem 24/7 do platformy szkoleniowej VOD
http://kursy.swiadomoscziemi.pl/

Czytaj całość...


KURS NAUKI TELEPATII DUCHOWEJ

ZE STWÓRCĄ - ANIOŁAMI - MISTRZAMI DUCHOWYMI
WYŻSZYM KOSMICZNYM ROZUMEM - MATKĄ ZIEMIĄ
PRZODKAMI – WYŻSZYM JA – ŚWIATEM NATURY

WARSZTAT ONLINE 
prowadzący MARIUSZ BRZOSKOWSKI 

Chcesz doświadczać bezpośrednich kontaktów telepatycznych? Bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami? Poszerzyć przestrzeń serca?  Dostroić się do Boskiej Matrycy? Otworzyć swój umysł na Wyższy Kosmiczny  Rozum? Poznać imię i misję swojej duszy? Być bardziej intuicyjny i spontaniczny?  Skorzystaj z doświadczenia prowadzącego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Świadomej Telepatii Miłości zmienili swoje życie… na lepsze oczywiście. Przekonaj się sam! Ten kurs pomoze Tobie doświadczać świadomej komunikacji z Boską Esencją w Tobie i we Wszechświecie – Bezwarunkową Miłością.

Kontaktów telepatycznych może doświadczać każdy człowiek!
Nie potrzeba do tego specjalnych i długotrwałych rytuałów, technik, inicjacji!

Czytaj całość...


Czytanie duszy, skanowanie ciała

INDYWIDUALNE SESJE, ZABIEGI, KONSULTACJE 
UZDRAWIANIA DUCHOWEGO, THETA HEALINGU 
Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski 
w Piasecznie k.Warszawy; na odległość przez Skype itp. 

CZYTANIE DUSZY, SKANOWANIE CIAŁA, UZDRAWIANIE

Czytanie duszy i skanowanie ciała to paranaturalny wgląd w wielowymiarowe ciało człowieka (fizyczne, mentalne, emocjonalne, eteryczne, przyczynowe, energomagnetyczne, duchowe). Dzięki darowi jasnowidzenia i jasnosłyszenia, Helena Nieczyporenko odczytuje aktualny stan badanego na wielu poziomach. Możliwość umówienia się na dalsze zabiegi. 

EXTRA RABAT NA CZAS KWARANTANNY - 

Czytaj całość...


Komputerowe zabiegi i badanie ciała rewelacyjną metodą SCIO

BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO 
PIASECZNO KOŁO WARSZAWY
TAKŻE NA ODLEGŁOŚĆ
badania i zabiegi prowadzi
Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski 

Zapisy: 509-905498. Ilość miejsc ograniczona!
TAKŻE UZDRAWIANIE DUCHOWE, PORADY ŻYCIOWE, THETA HEALING

   Gorąco polecamy badania ciała i podświadomości metodą SCIO. Samo bezbolesne badanie trwa tylko 4 min. ale na jego omówienie i udzielenie porad (dieta, suplementy, emocje, wskazanie najlepszych terapii i leków, skorzystanie z wirtualnego doktora, dotarcie do przyczyn chorby itd.) przeznaczamy prawie półtorej godziny. SCIO umożliwia zbadanie indywidualnych reakcji pacjenta na wielu poziomach. Dociera w głąb komórek, zakamarki organizmu, gdzie inne urządzenia i badania medyczne nie sięgają. Dzięki temu możemy zyskać wiele cennych informacji w czasie jednej niepowtarzalnej sesji (dla pełniejszego wglądu zalecane są 2-3 sesje). 
  W trakcie zabiegów będą przywracane Tobie wzorcowe wibracje, likwidowane grzyby, pasożyty, oczyszczana krew i wiele innych. Praktycznie podczas jednej sesji robi się równocześnie około 40-60 zabiegów m.in. detoks, stymulacja organów, akupunktura, homeopatia, relaks, odmładzanie z szczególnym naciskiem na aktualne schorzenia i choroby. Cały czas jesteśmy pod wrażeniem wnikliwości i dokładności badań oraz skuteczności zabiegów.
  Historia SCIO sięga lat 80-ty ubiegłego wieku. W chwili obecnej pracuje na nim prawie 20 tys. lekarzy i terapeutów na całym świecie, a drugie tyle jest używane rodzinnie. 

Czytaj całość...


Rola człowieka we wzniesieniu Matki Ziemi - Mariusz Brzoskowski

Kochani! Podczas XIV Harmonii Kosmosu, która odbyła się w czerwcu 2016 roku w Sulistrowiczkach pod masywem Ślęży, prowadziłem kilka wykładów i medytację miłości. Jedną z nich była prelekcja o roli człowieka we wzniesieniu Matki Ziemi. Jest to jedna z podstawowych misji każdej duszy człowieka na Ziemi, o której często ludzie zapominają, bo nie są tego uczeni ani przez religie, a tym bardziej przez szkoły. W trakcie niecałych 30  min. dzielę się częścią swoich kilkunastoletnich doświadczeń i przemyśleń na ten temat. Z miłością, Mariusz B.  

 

Czytaj całość...


Moc Jedności (83) Medytacja Miłości i Światła – (1) online 5.04.2020 godz. 11:00

LVXXXIII (83) MEDYTACJA MIŁOŚCI (1) ONLINE 
5.04.2020 OD 11:00 DO 12:30 
MOC JEDNOŚCI

Kochani! Gdy nas rozdzielają, tym bardziej trzeba się jednoczyć. Teraz doświadczamy mocnego ograniczenia wolności i dobrobytu pod pozorem epidemii. Większość tzw. cywilizowanego świata forsuje panikę, strach, ograniczanie spotkań, przemieszczań, zamykanie firm, a ostatnio to nawet wspólnego rodzinnego spacerowania nawet po pustych ulicach. Gdy pozwolimy się tej energii rozprzestrzeniać, zakotwiczyć w nas samych, to ulegniemy niskim wibracjom. A one jeszcze bardziej stymulują osłabienie duchowo-fizyczne. W duchu jedności organizujemy pierwszą naszą Medytację Miłości przez łącza Internetowe. Medytacja rozpocznie się 5 kwietnia br o godz.11:00. Odbędą się dwie medytacje, z krótką przerwą pomiędzy nimi. Szacujemy, że całość zajmie około półtorej godziny. Medytację będzie prowadzić na dwóch kanałach równocześnie:

  1. Poprzez grupę otwartą: Medytacje Miłości i Światła Fundacja „Świadomość Ziemi” na Facebooku.  
  2. Poprzez kanał webianrowy na Getresponce.   

 

Czytaj całość...


Prezentacja możliwości SCIO – medycyna energetyczna XXI w.

WROCŁAW - 13 LUTY
KATOWICE - 15 LUTY 
PIASECZNO K.WARSZAWY - 22 LUTY 
GDAŃSK - 29 LUTY 

SCIO TO ULTRANOWOCZESNA
KWANTOWA MEDYCYNA ENERGETYCZNA 

Jesteś zainteresowany zakupem 

napisz, zadzwoń lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy na wykłady otwarte o niezwyłym urządzeniu jakim jest SCIO™.  Przedstawimy historię, podstawy naukowe i obecne zasady jego działania. Wykonamy przykładowy test i zabiegi, tak aby na żywo pokazać sposób badania i leczenia. Ekstra programy do uzdrawiania zwierząt, przyrody, wspierania działań firmowych i związków partnerskich itd.  SCIO to ultranowoczesny mega kombajn biofeedback'owy. W dodatku bardzo uduchowiony. 

Czytaj całość...


Miłość Bogiń - LVXXXVII (82) Medytacja Miłości Piaseczno koło Warszawy

LVXXXII (82) MEDYTACJA MIŁOŚCI 
8.03.2020 PIASECZNO OD 11:30 DO 15:30 
MIŁOŚĆ BOGIŃ 

Kochani! Wszechświat obdarował nas wspaniałą żeńską energią pełną miłości i czułości, współczucia i opiekuńczości, intuicji i mądrości, piękna i rozkoszy, witalności i życiodajności. Ta energia towarzyszy człowiekowi od samego poczęcia. To w łonie matki rozwija się ludzkie życie. To z Boskigo Łona zrodził się Wszechświat jaki znamy. Naturalnym reprezentantem żeńskiej energii na Ziemi są kobiety. Przebudzona, świadoma swojej mocy i duchowej misji kobieta staje się boginią.
Im więcej będzie bogiń na Ziemi, tym piękniejsze będzie tutaj życie. Im więcej mężczyzn pozwoli sobie na odczuwanie i przejawianie żeńskich aspektów, tym więcej będzie mądrości, pokoju i wolności na świecie. 
W trakcie medytacji otworzymy się i zrobimy miejsce dla działania Wszechducha poprzez nas. Niech miłość bogiń króluje i prowadzi światy materaialne i niematerialne ku globalnemu oświeceniu.
Do zobacenia, połączenia się we wspólnej medytacji bogiń 8 marca 2020.

Czytaj całość...


Mega promocja na 15 lat Fundacji

Z OKAZJI 15 LAT FUNDACJI 
MEGA PROMOCJA
PRZEDŁUŻONA DO 15.01.2020

taniej do 75%  

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu

    

Czytaj całość...


XXIII Zjazd Ratowników Ziemi - Moc Wytrwałości

XXIII ZJAZD RATOWNIKÓW ZIEMI
oraz wszystkich osób, które chciałyby włączyć się w działania
na rzecz wzniesienia Ziemi i ludzkości

Kochani! Wytrwałość jest cechą potrzebną przy realizacji celów. Wytrwałość jest cechą ludzi głęboko wierzących w to, co robią, jakimi wartościami się kierują.  Wytrwałość ujawnia i rozwija moc tkwiącą w danym człowieku. Wytrwałość pozwala nam podążać wybraną drogą nawet wtedy, gdy nie przynosi ona spodziewanych profitów czy efektów. Na drodze rozwoju duchowego wytrwałość jest jedną z złotych cech, która umożliwia rozwój mocy, mądrości i miłości. Pomaga doświadczać Ducha w każdym aspekcie życia. Warto być wytrwałym, jeżeli w coś się wierzy. My wierzymy w Absolut pełny miłości, miłosierdzia, łaski. Wierzymy, że jako ludzie mamy moc kreacji i dokonania. Wierzymy, że w jedności z mową serca i duszy możemy uczynić ten świat harmonijnym, wolny od wojen, przemocy, manipulacji, zbrodni przeciwko ludzkości i Matce Ziemi. Te aspekty wiary towarzyszą nam już od 15 lat. Ta wiara przyczyniła się do powstania Fundacji „Świadomość Ziemi” w 2004 roku. 

TO JUŻ 15 LAT DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI yesheartsmiley

Czytaj całość...


Nowa ksiązka Eksapndera: Jam Jest Bogo-Człowiek

Kolejna książka Ekspandera porusza temat stanu bycia Jam Jest Bogo-Człowiek na przykładach życia kilkunastu rzeczywistych osób, które w dużej mierze urzeczywistniły ten wzniosły stan duchowej świadomości.  Pojęcie „Bogo-Człowiek” odnosi się do natury każdego człowieka, w której zawsze obecny jest Bóg.  Innymi słowy, człowiek ma mieć świadomość bycia, nie tylko człowiekiem, ale także posiadać w dobrym stopniu urzeczywistnioną świadomość bycia Bogiem.

Ekspander swoją wydawniczą misję rozpoczął w 2015 roku książką pod tytułem „Wzrastanie Boga w człowieku” wydanej przez Fundację „Świadomość Ziemi”. Zamierzeniem książki było zainspirowanie  człowieka do kroczenia ku Bogu z dala od oficjalnych religii. Inne pozycje Ekspandera to: "Uniwersalne Prawa Wszechświata drogą do Boskości" i "Niebiańskie przesłania dla ludzi tego czasu".

Zapoznaj się z fragmentem książki "Jam Jest Bogo-Człowiek" TUTAJ
Chcesz kupić - kliknij tutaj  

Czytaj całość...


Krystaliczne dostrojenie - LVXXXI (81) Medytacja Miłości Wrocław

Kochani! Z ogromną przyjemnością jedziemy do Wrocławia, gdzie mieszkaliśmy przez 6 lat. Część nas jest tam ciągle obecna, tym bardziej, że wspólnie medytujemy na telefonie podczas naszych co wtorkowych spotkań.  Teraz będziemy mieli wspaniałą możliwość wspólnego bycia razem, porozmawiania, wymienienia się doświadczeniami, odczuciami, wizjami, wspomnieniami. To na pewno będzie niezwykłe spotkanie, jak i wspólne medytowanie. Tym bardziej, że 4 listopada obchodzimy 15 lat formalnej działalności Fundacji smileyyesheart

Niedawno dostaliśmy przekaz, aby być bardziej uważnym, skupionym na utrzymaniu wewnętrznej równowagi, że nowe poziomy kosmicznych energii krystalicznych coraz mocniej osadzają się w wielowymiarowej przestrzeni Ziemi. Te podwyższone wibracje światła mogą powodować emocjonalne rozchwiania, wypłukiwanie tego, co nie niesie w sobie pierwiastka czystego światła. Jednocześnie będzie ono stymulowało nasz duchowy potencjał. Zawsze lepiej jest się koncentrować na strefie światła, jak cienia, bo to na czym koncentrujemy uwagę, wzmacnia się.

Czytaj całość...


LXXX (80) Medytacja Miłości Piaseczno k.Warszawy

8 WRZESIEŃ 
OD 11:30 DO 15:30 
Piaseczno ul.Hemara 2 

Kochani! Wprowadzając na www tą medytację zwróciłem uwagę na wiodące dwie ósemki - w ilości medytacji i dniu medytacji. Wibracja ósemki niesie ze sobą ogromny potencjał, skuteczność w realizacji zamierzonych celów, dodaje siły, rozwija potencjał, dodaje siły, inspiruje do bycia autorytetem, pokazuje jak sprawujemy władzę, uczy ciężkiej i wytrwałej pracy. To są strefy światła tej liczby. Będziemy, więc te jakości wzmacniać, aby być jeszcze skuteczniejszymi, silniejszymi i wytrwałymi w dążeniu do przejawienia Ducha Miłości w swoim życiu i na łonie Matki Ziemi. Przyjrzymy się cieniom, które pokazuje liczba osiem: kłótliwość, agresja, egoizm, wulgarność, nieuczciwość, niezdecydowanie, rządzy władzy i pieniędzy za wszelką cenę. Te niskie wibracje otaczają nas, jak też niestety, są częścią naszej dualności. Łączna data niesie wibrację 2 (z mistrzowskiej liczby 11) czyli dobroć, wrażliwość, współpraca, uczucia, intuicja.  Na tym się skupimy, aby te wibracje wypełniły nas i mogły promieniować w zbiorowe pole świadomości. Na pewno wydarzy się jeszcze coś więcej, ale to już wie Duch, a my będziemy to odkrywać ku chwale Źródła Miłości.    

Czytaj całość...


Wywiad z dr Jerry Chin z Malezji - leczenie raka a oleje AXXA GLOBAL

Z dr Jerry Chin z Malezji rozmawia Mariusz Brzoskowski z Fundacji „Świadomość Ziemi”

Od kilkudziesięciu lat zajmuje się Pan leczeniem, także tych najtrudniejszych przypadków -  raków, Alzhaimera, chorób przewlekłych. Co stosuje Pan w leczeniu, poza standardowymi procedurami lekarskimi?

Jest wiele przyczyn chorób. W swojej praktyce stosuję medycynę komplementarną.  Łączę mądrość naturalnych metod leczenia jak np. Tradycyjna Medycyna Chińska, ziołolecznictwo, świadome oddychanie, medytacja. Zachęcam też do modlitwy.  Bardzo istotny jest umiarkowany ruch fizyczny, dobry sen i odpowiednie odżywianie. Większość schorzeń ma przyczynę w przewlekłych stanach zapalnych i brakach żywieniowych na poziomie komórkowym ....

Czytaj całość...


Uziemienie - brakujące ogniwo zdrowia

Pełen tekst artykułu, który ukaże się w grudniowym numerze miesięcznika "Czwarty Wymiar": Miliony lat człowiek chodził po ziemi boso. Dla ludzkiego organizmu, jego fizjologii, bioelektryczności było to coś naturalnego. Homo sapiens ewoluował na boska. Bez butów z sztucznymi podeszwami nieprzepuszczającymi elektryczności Matki Ziemi. Spał w jaskiniach, na ziemi, w szałasach, z czasem w domach z naturalnych materiałów. W większości były to materiały przewodzące subtelne, niewidzialne energie – wolne elektrony naładowane ujemnie. Byliśmy naturalnie uziemieni. 

Czytaj całość...


Uziemnij się! Dla zdrowia i witalności

UZIEMNIJ SIĘ! DLA ZDROWIA I WITALNOŚCI  - Podczas snu i odpoczynku, w pracy i samochodzie. Oferujemy nowość na polskim rynku – uziemiające prześcieradła, poduszki, maty i koce. Współczesna biomedycyna odkryła, że ​​wiele chorób, proces starzenia się, są związane m.in. z stanami zapalnymi i stresem oksydacyjnym. Badania ujawniły, że Ziemia jest wielkim zbiornikiem swobodnych elektronów o ujemnym ładunku elektrycznym, które mają mocne działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. Niestety, słabo wietrzone pomieszczenia, obuwie o podeszwach z gumy bądź z tworzyw sztucznych, izolowane od ziemi łóżka i kanapy pozbawiają nas naturalnego elektrycznego kontaktu z Ziemią. Do tego dochodzi stres elektromagnetyczny z komputerów, tel. komórkowych, WiFi. To wszystko zakłóca subtelne elektryczne oddziaływania w organizmie na poziomie komórkowym. Występuje stała przewaga jonów dodatnich nad ujemnymi i wolne rodniki, patogeny  mogą się swobodnie rozmnażać, pogarszając stan naszego zdrowia. Jak temu zapobiec? UZIEMNIJ SIĘ smileyheartyes

Czytaj całość...


Powinność służby Bogu - Ekspander

Oddaj do dyspozycji Boga całego siebie, ze wszystkim co posiadasz. Nie obawiaj się niczego, gdyż są to tylko obawy ludzkiej osobowej świadomości, nie zaś twojego wzniosłego Ducha. Twój Duch funkcjonuje w świadomości paradygmatu Jedności z Bogiem. Osobowej świadomości człowieka, osadzonej w dualności, trudno jest zrozumieć jedność całego stworzenia w Bogu i z Bogiem. Do tego stanu zrozumienia osobowa świadomość musi dopiero dojść w procesie jej duchowego wzrastania... 

Czytaj całość...


STOP CHEMITRAILS - TRUJĄCYM SMUGOM LOTNICZYM

Chemitrails - trujące smugi lotnicze, powietrzne :( Niestety to się dzieje naprawdę. Wiecie gdzie nie ma trujących smug chemicznych? Prawie na całej Sycylii - boją się rozsypywać nad działającym wulkanem m.in. aluminium aby nie wywołać wielkiego bum.. .Jedyną smugę widzieliśmy w Palermo. Inny miejscem wolnym od sumg (wiadomość od znajomym) - W promieniu 20 mil nad rezydencją Bill Gates niedaleko Seattle w USA. Nie widzieliśmy też tego świństwa nad Kubą. CO ROBIĆ? Poza protestowaniem...

Czytaj całość...


10 Przykazań - przekaz i wizja słowa Bożego


Kochani! Chcemy podzielić się czymś wyjątkowym, co zostało nam przekazane przez Stwórcę w formie przekazu telepatycznego, który otrzymaliśmy w trakcie podróży po Izraelu. Było to jedno z wielu przesłań duchowych, jakie pojawiło się w trakcie tej niezwykłej wyprawy, podczas której odwiedziliśmy dużo miejsc biblijnych, staro- i nowotestamentowych. Te było szczególne, bo dotyczyło „Dziesięciu przykazań” (w tradycji żydowskiej „Dziesięć Oświadczeń”), które otrzymał Mojżesz, gdy wędrował z grupą ludzi przez pustynię w południowym Synaju.

Czytaj całość...


Medytacyjny Krąg Uzdrawiania

Serdecznie zapraszamy do udziału
w co wtorkowych medytacjach

osobiście - ul. Mariana Hemara 2, Piaseczno koło Warszawy i Warszawa (adres ruchomy) od 18:30 do 21:30 (naprzemiennie) 
zadzwoń aby dowiedzieć się gdzie aktulanie jest medytacja 
duchowo - 10-15 min. pomiędzy  godziną 19:00 a 21:00

MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA

POTRZEBUJESZ UZDROWIENIA? TWOI BLISCY? NIE MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W MEDYTACJI? NAPISZ LIST, EMAIL – ZADZWOŃ - PRZYŚLIJ SMS DOŁĄCZYMY PROŚBĘ DO NASZYCH MEDYTACJI. PRZYŁĄCZ SIĘ  MENTALNIE, DUCHOWO I WZMOCNIJ PROCES UZDROWIENIA

Czytaj całość...


List od Pani Alicji o działaniu Znaku Miłości

Z okazji zbliżających się Świąt za pośrednictwem Pani Heleny i Pana Mariusza, życzę wszystkim Ratownikom Ziemi, by ten czas był dla Was radosny, pełen Miłości.

W ulotce, którą otrzymałam wraz z książką „Wzrastanie Boga w człowieku”, była prośba o komentarze odnośnie Znaku Miłości. 
Znaków Miłości używam od dwóch lat na uśmierzenie bólów: głowy, barku i kolan.

Czytaj całość...


Rozmowa z Ekspanderem – autorem książki Wzrastanie Boga w człowieku

Książka znalazła się  na PIERWSZYM miejscu bestsellerów Nieznanego Świata!!!

Rozmowa z Ekspanderem – autorem książki Wzrastanie Boga w człowieku, dotykającej duchowej sfery człowieka.

  • Co skłoniło Pana do zainteresowania się tą tematyką?     

– Zamierzeniem tomu, który napisałem przy współudziale przyjaciół, jest pomoc w duchowym rozbudzeniu czytelnika, jeżeli będzie na to gotowy, a w szczególności zainspirowanie go w kroczeniu do boskości, z dala od oficjalnych religii.
Rozwój duchowy stanowi istotną treść mojego życia. Zapoczątkowany został, jak sądzę, frustracją, jaką przeżywałem w związku ze stanem wojennym w Polsce, na falach wzajemnych oskarżeń, przejawów nieprawości i nienawiści między rodakami. Chciałem być od tego jak najdalej

Czytaj całość...


Ogólny, bieżący plan spotkań medytacyjnych, zabiegi i badania

MEDYTACJE GRUPOWE
SESJE UZDRAWIANIA DUCHOWEGO 
BADANIA I ZABIEGI SCIO 
PIASECZNO KOŁO WARSZAWY, WROCŁAW
 NA ODLEGŁOŚĆ

DZIAŁAMY OD 2004 ROKU 


 

Czytaj całość...

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate