Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 919 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Galeria


Wspólne Projekty

Zdjęcia i relacje z różnego rodzaju projektów, inicjatwyw i wspólnych działań, do których z radością dołącza nasza Fundacja.

Zobacz zdjęcia


Zjazdy Ratowników Ziemi

Zjazdy Ratowników Ziemi organizujemy od grudnia 2005 roku. Są one niezwykłym, radosnym, pełnym ekspresji i spontaniczności spotkaniem osób, którym dobro Matki Ziemi i ludzkości jest bliskie sercu, leży u podstaw ich filozofii życia. Wytwarza to niepowtarzalną atmosferę, która umożliwia dokonywanie głębokich prac duchowo-energetycznych przygotowujących Ziemię i ludzkość do wzniesienia, zaistnienia 4 i 5 wymiaru Istnienia w Ziemskiej Rzeczywistości.

Zobacz zdjęcia


Warsztaty z Fundacją

Niedawno zakończyliśmy wspaniałą, tygodniową przygodę, podczas której mogliśmy lepiej poznać swoje ciało, oczyścić je z tego, co zbędne, co przeszkadza i otworzyć się na to, co naprawdę nas wspiera. Czyściliśmy min. jelita, wątrobę, ale przede wszystkim stare przekonania; medytowaliśmy, ćwiczyliśmy jogę, relaksowaliśmy się i cieszyli swoją wzajemną obecnością. Dziękujemy wszystkim za ten niezwykły czas. 

Zobacz zdjęcia


Podróże ze Świadomością Ziemi

Tu znajdziesz piękne zdjecia zrobione w trakcie naszych podróży po kraju i świecie. Często wyjeżdżamy tam, gdzie kieruje nas węwnętrzny głos, gdzie możemy wzrosnąć duchowo, poznać ciekawych ludzi, poczuć miejsca mocy, pomóc Matce Ziemi. To taki fotograficzny zapis naszego pielgrzymowania po Ziemi i w głąb siebie.

Zobacz zdjęcia


Medytacje Miłości

Od 2007 roku organizujemy comiesięczne otwarte medytacje na rzecz Matki Ziemi, ludzkości, Kosmosu. Nazwaliśmy je Medytacjami Miłości, bo mają one przede wszystkim wnosić aspekt czystej bezinteresownej miłości, łączyć nas ze Źródłem w sobie, Praźródlem Istnienia - Miłością Wszechświata. 

Zobacz zdjęcia


52 Medytacja Miłości Wrocław

20 stycznia 2013 roku we Wrocławiu odbyła się Medytacja Miłości. Intencją naszej grupy była praca na rzecz Wrocławia, Dolnego Śląska ale również i osobista dla każego z nas. 

Zobacz zdjęcia


Otwarcie Fundacji we Wrocławiu

19 stycznia 2013 w znakomitym gronie przyjaciół i cudownych ludzi świętowaliśmy rozpoczęcie naszej działalności we Wrocławiu.

Zobacz zdjęcia


Na sylwestra z Fundacją "Świadomość Ziemi"

Od kilku lat organizujemy zloty sylwestrowe podczas których medytujemy, bawimy się, wzajemnie się uczymy i poznajemy. Jest to zawsze czas niezwykle radosny, obfitujący w wiele wydarzeń natury fizycznej i metafizycznej, pracy duchowej, indywidualnej i zespołowej, pracy na rzecz Światła i Miłości. Medytacje, ceremonie, obcowanie z naturą, spacery po lesie, pobyt wśród bratnich dusz, intensywne obcowanie z Przewodnikami Duchowymi i Energią pomaga uczestnikom zlotu nie tylko odsapnąć od codzienności, ale przede wszystkim wzrosnąć, wznieść się, wzmocnić pogodę ducha i wewnętrzny Ogień Życia. 

Zobacz zdjęcia


Ceremonie duchowe

Ceremonie na rzecz Matki Ziemi, duchowego wzniesienia i uzdrowienia to niezwykłe akty woli, żywa modlitwa, święty czas. Od lat sami prowadzimy i uczestniczymy w różnych ceremoniach wielu tradycji, kultur z wszystkich kontynentów naszego globu.    

Zobacz zdjęcia


Pomagamy dzieciom w Ugandzie

Będąc w listopadzie 2009 roku w Afryce dotarliśmy m.in. do przepięknego miejsca w Ugandzie – nad jezioro Bunyonyi. Spotkaliśmy tam młodą kanadyjkę Crystal. Powiedziała, że niedaleko od tego lodge prowadzi szkołę i sierociniec dla okolicznych dzieci. Zaproponowała przechadzkę z jej przewodnikiem (bez żadnych opłat) po okolicznych miejscach widokowych z zajściem do sierocińca. Odruch serca, a raczej głęboka wiara w to, co ma do wykonania na ziemi Ugandyjskiej, pomoc ludzi dobrej woli, turystów przybywających do sierocińca pozwala funkcjonować i rozwijać ten projekt. Gdy tam dotarliśmy, wiedzieliśmy już, że na pewno wspomożemy ten projekt nie tylko modlitwą, ale również finansowo.

Zobacz zdjęcia


Świat niewidzialnych energii

W tym dziale będziemy prezentować zdjęcia, do których mamy 100% pewność ich naturalnego wykonania tzn. były wykonane przez nas, w naszej obecności albo przez znajomych, którym nie zależy na "sensacji".

Zobacz zdjęcia


Piękno Ziemi

Tutaj łączymy zdjęcia z wierszami, afirmacjami, tekstami medytacyjnymi 

Zobacz zdjęcia

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate