Przekazy Duchowe

Dlaczego mam problemy z gardłem? – Hipokrates, Jezus

Dlaczego mam problemy z gardłem? - Hipokrates, Jezus

Przekaz otrzymał Marek K. dn. 02.12.2009r. godz. 6.52

Kochani Nauczyciele!

Dlaczego tak często mam problemy z gardłem i tak łatwo się przeziębiam?

Witaj Marku. Hipokrates i Jezus są teraz, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

 To prawda często Twoje gardło i uszy ostatnio mówią do Ciebie poprzez ból i dyskomfort. Ale nie jest to aż tak często. Sam już wiesz, co znaczy „choroba”. Jest to mowa ciała, przejawiona dysharmonia w ciele poprzez fizyczne doznanie zaburzeń w funkcjonowaniu. Z reguły jest to proces oczyszczania, próba przywrócenia równowagi w organizmie na każdym planie, a w szczególności na planie energetycznym. I takie są również przyczyny objawów w twoim ciele.
Jest wiele napięć, bardzo gwałtownych reakcji twojego ciała, kiedy werbalnie wyrażasz się z dużą intensywnością. To powoduje naruszenie sposobu funkcjonowania tych organów do jakiego są przystosowane, szczególnie gardła.

Jeżeli powodowane jest napięcie twojego ciała, to próbuje ono uwolnić się z ciała i dzieje się to m.in. poprzez głos, jego intensywność. Te części organów twojego ciała są po prostu nadużywane, poddawane silnemu przepływowi energii, napięć, które otrzymuje twoje ciało. Są to reakcje twojego ciała na informacje, które są inne od oczekiwanych przez Ciebie.

Całe twoje ciało jest szarpane jak gdyby przeszedł przez nie huragan, gdy emocjonalnie reagujesz na to, co do ciebie płynie. Drogą, aby nie reagować w taki impulsywny sposób jest akceptacja tego, co przynosi życie poprzez sytuacje, które przychodzą do ciebie, a tak naprawdę sam to wiesz, że jest to Twoja kreacja.

To są Twoje lekcje, aby uzdrowić to, co oddziela cię od twojego wewnętrznego spokoju. Marku – bądź zawsze tego świadom, że to tylko informacja, ani dobra ani zła, sam to nie raz doświadczyłeś, że to co na pozór wydaje się niechciane stanowi najlepsze rozwiązanie. Przyjmuj życie z akceptacją, bądź obserwatorem, a sam zobaczysz, że to stanie się ciekawym sposobem patrzenia na własne kreacje a na pewno sposobnością zmiany reagowania w tak impulsywny sposób. To jest droga, aby Twoje dolegliwości gardła i uszu ustąpiły.

Równowaga i harmonia w tym miejscu twojego ciała sprawi, że będziesz odbierał inaczej, subtelniej otaczający cię świat. Będziesz więcej słyszał, a raczej słyszał innych, co chcą wyrazić, jaka jest ich prawda i przestanie ona powodować w tobie reakcje niezgody i buntu.

 Zaczniesz inaczej wyrażać siei nie poprzez narzucanie siebie innym, lecz swoją prawdę, prawdę siebie samego bez oczekiwań, aby inni ja podzielali. Tak więc kochany Marku drogą do twojego uzdrowienia jest akceptacja.

 Akceptacja innych jakimi są, akceptacja sytuacji, jakie przychodzą do Ciebie jako własna kreacja, aby lekcje które płyną z tej kreacji niosły uzdrowienia Tobie i przez to dawały wolność Twojej Duszy do prawdziwego jej przejawienia, o co tak prosisz.

Pisz prośby o uzdrowienie i oczyszczenie tego, co przeszkadza ci być bardziej akceptującym i przyjmującym. Dziękujemy, że zadałeś to pytanie, z czym miałeś opór, że jest zbyt błahe, aby nas nim absorbować.

Jesteśmy Nauczycielami Miłości i wszystko, co może pomóc tobie żyć w większej Miłości jest zawsze ważne i z radością odpowiadamy na takie pytania. Pytaj Marku zawsze o wszystko, proś o wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć w Miłości i zawsze czekamy na kontakt z Tobą.
Z Miłością,

Hipokrates, Jezus i inni Nauczyciele Miłości

 

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *