Przekazy Duchowe

Czerpcie z bogactwa Wszechświata

Czerpcie z bogactwa Wszechświata

Czerpcie z bogactwa Wszechświata

”Przekaz od Nauczycieli Wyższego Kosmicznego Rozumu, z którym spotyka się człowiek zamknięty jeszcze na Światło i Miłość,  jest nasieniem, które będzie wzrastało w umyśle i duszy twojego brata lub siostry, stopniowo otwierając człowieka na obecnego w nim Boga.”

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Zgłasza się Jezus Chrystus,

Pozdrawiam ciebie. Przesyłam Światło Mojej Miłości, aby oczyściło i uzdrowiło w tobie wszystko co przeszkadza w czystym odbieraniu przez ciebie przekazów od Nauczycieli Miłości, Którym Jestem.

Wzrastaj w dziele rozprzestrzeniania na ten ziemski świat duchowej wiedzy i mądrości Nauczycieli Wyższego Kosmicznego Rozumu, Którzy są uosobieniem Miłości, obficie darując Ją Ziemi i ludzkości z całego bogactwa jakim jest duchowy Wszechświat Światła i Miłości. Ludzkości potrzebna jest wiedza duchowa, jakże pokrzepiająca ich serca i umysły. Ćwicz się w tym wzniosłym dziele zaprowadzania drogą przekazów telepatycznych wiedzy i mądrości Wszechświata, gdyż przygotowuje to ludzkość na przemiany jakie mają miejsce i będą jeszcze miały, związane z wkraczaniem Ziemi i obecnego na Niej życia w wyższe wibracje i oktawy Światła.

Ubolewam, że tak niewielki procent ludzkiej populacji podjął dotychczas wysiłek nabycia umiejętności telepatycznego kontaktowania się z duchowym Wszechświatem. A przecież ta umiejętność nie wymaga od człowieka nadmiernego trudu, a jest teraz tak mu potrzebna. Dzięki kontaktom z Wyższym Kosmicznym Rozumem człowiek nie czuje się osamotniony czy przytłoczony nadmiarem zdarzeń jakie mają miejsce na Ziemi, będących następstwem procesów transformacyjnych planety, które trwają i będą jeszcze trwały. Od ludzkości w dużej mierze zależy jak długo, z jakim natężeniem i kosztem procesy te będą przebiegały.

Jako Boskie istoty nie możecie być zaskoczeni wydarzeniami, w których uczestniczycie. Wasze dusze na te scenariusze wyraziły zgodę i właśnie w celu podniesienia Ziemi z upadku do Boskości inkarnowały się na tej planecie. Natomiast w wielu przypadkach to człowiek, z powodu jego ignorancji, a niekiedy wręcz jawnej niechęci do duchowego rozwoju, nie podejmuje działań, aby w ślad za zobowiązaniem duszy włączyć się do prac ukierunkowanych na oczyszczanie i uzdrawianie Ziemi i wszelkiego na Niej życia, a w ostatecznym rachunku siebie samego.

Ty już masz świadomość swego celu życia na Ziemi w tym okresie historii planety i możesz sobie tego pogratulować. Jest to bowiem wielki kapitał dla twojego życia na Ziemi, a także i w innych obszarach, jakże podnoszący twoją wartość w oczach Wszechświata. Niech ta świadomość dodaje tobie skrzydeł w intensyfikowaniu twojej działalności Ratownika, a także aktywizuje w podnoszeniu duchowej świadomości współbraci. Uświadom sobie, to jest zresztą oczywiste, że masz daleko lepsze możliwości docierania do twoich braci i sióstr, inspirując ich do duchowego rozwoju, aniżeli Nauczyciele Miłości. Nie możemy bowiem bezpośrednio dotrzeć do zamkniętej jeszcze na Światło i Miłość wielkiej rzeszy ludzkości mimo, że ich dusze niekiedy rozpaczliwie nalegają na człowieka, aby otworzył się na uzdrawiający Zdrój płynący z duchowego Wszechświata Światła i Miłości. Pomóż Nam rozbudzić twoich współbraci.

Jakże cenne mogą być w tym względzie przekazy otrzymywane od Nas przez was Ratowników, także i twoje, którymi dziel się. Nie zniechęcaj się takimi, czy innymi przejawami niechęci człowieka na duchową wiedzę przekazywaną w tej formie. Stwarzasz bowiem, i to jest ważne, możliwość duchowego wzrastania współbraci za pośrednictwem tej formy twojej aktywności duchowej. Przekaz od Nauczycieli Wyższego Kosmicznego Rozumu, z którym spotka się człowiek zamknięty jeszcze na Światło i Miłość, jest nasieniem, które będzie wzrastało w umyśle i duszy twojego brata lub siostry, stopniowo otwierając człowieka na obecnego w nim Boga. Dlatego nie ustawaj w odbieraniu przekazów i dzielenia się nimi. Współpracuj w tym względzie z braćmi i siostrami w Fundacji „Świadomość Ziemi”, gdyż w piękny sposób działają oni w zaprowadzaniu Światła i Miłości oraz Boskiego porządku na planecie Ziemi.

Systematycznie odbieraj przekazy od Nauczycieli Światła i Miłości. Jeden kontakt dziennie z Nami w tej formie twojej aktywności duchowej traktuj jako minimum.

Kochani Ratownicy! Jesteście solą tej Ziemi, o czym zawsze Wszechświat będzie pamiętał. Wspieramy was w tym wzniosłym dziele, dzięki czemu i wy wzrastacie. Ale nie tylko. Swoją działalnością Ratowników zaskarbiacie sobie wielkie duchowe dary, w następstwie czego wiele zostało wam odpuszczone z tego co was obciążało. I jeszcze będzie wam odpuszczane w miarę waszego wzrastania w służbie Ziemi, ludzkości, Wszechświata. Pamiętajcie o tym. Niech ta świadomość mobilizuje was w waszej działalności.

Dziękujcie Bogu za łaski i dary, którymi obdarowuje was. Pogratulujcie też sobie za wzrastanie dzięki waszej służbie. Podziękujcie również waszym duszom za inspirowanie i wspomaganie was w działalności Ratowników.

Kocham ciebie Mój przyjacielu. Miłością darzy ciebie także duchowy Wszechświat Światła i Miłości. Czuj się z Nami połączony Miłością i otwarty na płynące do ciebie inspiracje dla twojego wzrastania we wszystkich sferach i aspektach życia. Masz pełne prawo do czerpania z bogactwa Wszechświata, bo jesteś dzieckiem Boga, dzieckiem Miłości, Którą Bóg Jest. Żyj z taką świadomością i pogłębiaj ją dla twojego najwyższego dobra, dobra Ziemi, ludzkości, Wszechświata oraz Boskiej chwały.

Z Miłością,

Jezus Chrystus Sananda”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *