Ratowanie Ziemi

Co znaczy ratowanie Ziemi i ludzkości

Co-znaczy-ratowanie-Ziemi-i-ludzkości

Co znaczy ratowanie Ziemi i ludzkości

Przekaz  duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.15.05.2006r. godz. 19.17

„Drodzy Nauczyciele!
Proszę o rozwinięcie i wytłumaczenie pojęcia „Ratowanie Ziemi i ludzkości”

Odpowiada Jezus,

Podstawowym celem ratowania Ziemi i ludzkości jest ich duchowy wymiar, zarówno Ziemi jak i ludzi. 
To z Ducha wszystko wypływa, to z Ducha narodziło się życie, to Duch dał nam wszystkim możliwość przeżywania i doświadczanie tego wszystkiego. Ten Duch dał nam też wolną wolę. Możemy żyć i korzystać ze wszystkiego, zgodnie z naszą wolą i intelektem.

W procesie Tworzenia, ewolucji i rozwoju ludzkości doszło do zaburzeń, które negatywnie odbiły się na tym procesie. Nie był to efekt zamierzony. Wynikło to z wolnej woli, a raczej wykorzystaniu go do zaspokojenia swoich ambicji przez część świta duchowo-materialnego. Stwórca widząc, że sprawy potoczyły się nie w tym kierunku jak było to zaplanowane, uruchomił program naprawczy. Szczytna rola przypadła Ziemi i ludziom.  To właśnie z niej ma wypłynąć zbawienny, naprawczy, życiodajny impuls, który nie tylko stransformuje zło na Ziemi, ale i w całym Wszechświecie. Mają tego dokonać ludzie – boskie Postacie. Aby do tego mogło dojść, wasze dusze musiały w pierwszej kolejności doświadczyć dualności, dysharmonii, odczuć na własnej „skórze” co oznacza ciemność i oderwanie od Źródła.

Uwierzcie, że żadna Dusza, która tutaj się inkarnowała, nie była do tego zmuszona. Wręcz odwrotnie. Udział w misji Ratowania Wszechświata wzięli i biorą tylko ochotnicy. Nikt więcej! Nikt nie przybył tutaj za karę, na wygnanie, czy wręcz do piekła na Ziemi.

Ten proces przebiegał i przebiega żywiołowo, jest żywym tworzeniem, w którym zdarzają się nie przywidziane wypadki i zdarzenia. Jesteście jak żołnierze na poligonie ale tak naprawdę, to jesteście i bierzecie udział w faktycznej wojnie. Wojnie Światła, Miłości z ciemnością, pychą i żądzą bycia ponad Stwórcę. Trudna to walka, tym bardziej, że nie są wam znane jej wszystkie arkana i tajniki. Ale to wam, ludziom nie są one znane. Dusze wasze wiedzą i potrafią tyle, że jak to się przed wami otworzy, to będziecie oszołomieni i niesamowicie zdziwieni tym, co usłyszycie, zobaczycie i poczujecie.  

Uwierzcie Nam, że nie było innej drogi i wyjścia. Stwórca tworząc wszechświat ustanowił prawa kosmiczne, które Jego też obowiązują , a nawet wymagają od Niego więcej jak od całego Stworzenia. Na obecnym etapie nie jest to aż tak istotne, abyście poznali wszelkie tajniki i uzgodnienia.

Prawie wszystkie religie przekazywały wam informację o dobru i złu, o tym, że Bóg jest dobry i zło zwycięży.  Zwyciężyć może go jednak tylko razem z Wami. Bez Was ten plan się nie uda.

Ja też byłem częścią tego planu. Przyszedłem odkupić wszystkie grzechy ludzi i innego stworzenia. Ofiarowałem swoje ziemskie życie aby tego dokonać. Zrobiłem to z pełną świadomością i miłością. Moim celem było udowodnienie, że Miłość zwycięży śmierć, również tą fizyczną. Zmartwychwstałem i dałem dzięki temu taką możliwość wszystkim ludziom. Wskazałem jak można zwyciężyć śmierć i strach – tylko Miłością i Ufnością do samego Stwórcy, naszego Ojca-Matki, Boga jedynego. On jest naszym Źródłem, naszym Duchem, naszą Świętością , naszym Celem. Z Nim jest wszystko możliwe. Można zwyciężyć to, co wydaje się wam niezwyciężone – strach i śmierć.

Aby tego dokonać trzeba uwierzyć w Ducha Miłości, Ducha Dobra i Pokoju. I tego ducha, który jest w was, trzeba ratować. Obudzić go, dać mu możliwość wzrostu i powrotu do Źródła. Wtedy na tej powrotnej drodze zaczną się dziać cuda. Człowiek stanie się Bogo-Człowiekiem, a Bogo-Człowiek naprawi nie tylko całe zło na Ziemi, ale i w całym wszechświecie. Nastąpi Nowa Era – Era Miłości i Pokoju.

To wam przypadła zaszczytna możliwość brania w tym udziału. Spójrzcie na to , jak na prezent, który sam wchodzi wam w ręce, a nie jak próbują was przekonać, za karę i na wasze nieszczęście. Podejmijcie ten trud transformacji z uśmiechem i wewnętrznym przekonaniem, że czynicie dobro, które zbawi cały świat. Niech każdy wasz dzień będzie nowym tworzeniem, nowymi ziarnami Miłości, które niedługo zaowocują. Wiele z nich przejawi się już jutro, pojutrze. Teraz wszystko będzie przebiegało bardzo szybko, niesłychanie szybko. Jest to też dla każdego z was wielka odpowiedzialność. Możecie zdziałać wiele dobra, albo przyczynić się do przedłużenia okresu dominacji ciemności i dualności. Jak zwykle wybór w waszych rękach, decyzja zapadnie w każdym z was. Jak ty się zdecydujesz na tworzenie i życie ze Stwórcą, w zgodzie z prawami kosmicznymi, to dzięki temu zdecyduje się wiele innych. W końcu nastąpi efekt domina. Wszystkie dusze rozbłysną. Ale czy ten efekt nastąpi przed zamknięciem kosmicznych cyklów, to znowu zależy tylko od was. Dlatego mówimy o ratowaniu Ziemi i ludzkości, a nawet Wszechświata. Budząc ducha, ratujemy siebie i innych.

Zapraszam wszystkich do udziału w tym niesamowitym spektaklu i doświadczeniu. Grajmy razem, wspólnie i zgodnie z rytmem Źródła, a chwała i dobroć towarzyszyć nam będą po wsze czasy w całym Wszechświecie.

Z miłością i ufnością w wasze pełne duchowe przebudzenie,
Jezus Sananda

Jam Jest Radość
Jam Jest Drogą
Jam Jest Bramą
Jam Jest Posłaniec Boga
Jam Jest Światło Miłości
Jam Jest Energia Miłości
Jam Jest Zbawienie
Jam Jest Ratownik Wszechświata”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *