Przekazy Duchowe

Co radzicie w sprawie chmury radioaktywnej – Wniebowstąpieni

Co radzicie w sprawie chmury radioaktywnej - Wniebowstąpieni

Przekaz odebrał Mariusz Brzoskowski 4.04.2011 r. godz. 1414

„Drodzy Nauczyciele Miłości! Co radzicie w związku z chmurą radioaktywną?

Odpowiada Jezus w imieniu Wniebowstąpionych i Źródła Miłości

Ile było wybuchów, atomowych, neutronowych w ostatniej historii Ziemi? Mnóstwo. Na lądzie, wodzie, powietrzu, pod ziemią. I co ..? Żyjecie ..? (tu zeszła w formie olśnenia informacją, że dopóki było wiele prób aomowych na Ziemi, to opinia publiczna nie była infomowana o tym, jak też wydzielonym stężeni). Awarie Czernobyla, Fukushimy są awariami cywilnych jednostek, więc na Ziemi pojawił się larum i siana jest teraz panika, obawa, przerażenie o stan zdrowia. I o dziwo szczególnie przez ludzi, którzy krzewią, zajmują się duchem i ciałem. Media są już bardziej wstrzemięźliwe, zachęcają do niewychodzenia z domu, mycia samochodów, rzeczy w których się chodziło na zewnątrz, jak też spożywania tego, co było już w domu. I są to dobre rady na poziomie fizycznym. Brakuje zachęty do modlitwy, medytacji, o zwrócenie się do sił dobra i pokoju we Wszechświecie o neutralizację promieniowania. Są na Ziemi ludzie, którzy to robią, niewielu, którzy oddaje siebie jako kanał, instrument do uzdrowienia tej sytuacji. Promieniowanie jest skutkiem, a trzeba uzdrowić przyczyny i skutki. Tyle razy była mowa, aby nie igrać z atomem, siłami natury, żywiołami.
Wojskowi porobili mnóstwo prób i bardzo mocnych wybuchów, i gdy zorientowali się, że to jest naprawdę globalna broń, to ulegli naciskom rządów, organizacji ekologicznych, świadomościowych i zawarli pakt o przerwaniu tego typu szalonych eksperymentów. Tego było jednak za mało dla zaprzestania rozwoju energetyki jądrowej. Kolejny raz ekonomia, walka o wpływy (kto ma energię, energetykę ten rządzi, ten jest niezależny, mocny, ważny), zaspokojenie bieżących potrzeb było ważniejsze od praw Natury, a nawet zwykłej statystyki, która mówi, że prędzej czy później wydarzy się jakaś awaria i to w momencie i aspekcie najmniej oczekiwanym.
Ciekawe, jakie wnioski wyciągną z tego elity i społeczność? Jak narazie to elity rządzą, decydują, a społeczeństwo akceptuje taki stan.
Ta sytuacja pokazuje po raz kolejny, że Ziemia to globalna wioska i wszelkie decyzje mają szerszy wpływ aniżeli się uważa.

Kochani!

Wzywany was do spokoju i zawierzenia tego, co się wydarza, swoim duszom, a poprzez nie Źródłu, Stwórcy, Bogu. Przywołajcie Anioły, przywołajcie wewnętrzną moc tworzenia, a więc i ratowania, neutralizowania, uzdrawiania itd. Kreacja duchowa, mentalna ma duże możliwości złagodzenia takich sytuacji, nawet, gdy sprawy są już na dość zaawansowanym stadium, stadium fizyczności, w tym przypadku radioaktywności.
Zamiast lamentować, wyrzucać złość na jakichś winnych, medytujcie, bądźcie chodzącymi kanałami dla Wyższego Ja, dla Duszy i Ducha, dla Energii Miłości. Ją zaproście do życia, Ją przejawcie poprzez siebie. Uwierzcie, że tak wiele możecie zdziałać poprzez oddanie i wiarę. Zrozumcie, że są duchowe, kosmiczne technologie, które czynią cuda, które działają poza i ponad prawami materialnymi, fizycznymi, ekonomicznymi, matematycznymi.
Obecna wiedza i możliwości technologiczne ludzkości nie zabezpieczą was przed skutkami tego co się wydarzyło. Zostaje zwrócenie się do Boskości, do Boga w sobie, o pomoc, zrozumienie, natchnienie, podpowiedź co i jak mam robić, aby pomóc nam wszystkim. Gdy modlisz się tylko o swoje, swojej rodziny potrzeby, to jest dobrze, ale trzeba poszerzyć horyzonty i zrozumieć, że trzeba zawierzyć całego siebie, nas wszystkich Miłości Wszechświata, która ma moc Tworzenia, a więc i ratowania. Poproście o łaskę u Matki Ziemi, bo to Ją najbardziej dotyka. Jak wy umrzecie, to ona zostanie z ludzkim bałaganem, bo przecież sama sobie wspaniale radzi.
Tą katastrofę spowodowali ludzie, nie natura. Kto stawia bomby atomowe na uskoku płyt tektonicznych, sejsmicznym terenie? Wariat, zaślepieniec. Co to za naukowcy, co nie uwzględniają tak wiele naturalnych procesów życia na Ziemi? Bardzo ograniczeni i zadufani w swojej wiedzy.

Ziemia potrzebuje mądrości, Boskiej Mądrości. Do Niej się zwracajcie codziennie, w Niej szukajcie natchnienia, Nią się kierujcie w życiu. Szukajcie Jej, słuchajcie szeptu duszy, ciała, rozwijajcie telepatię kosmiczną, współodczuwanie w duchu Miłości, a wkrótce będzie nowy świat, Nowa Ziemia.
Nie ma innej drogi jak Miłość, aby stworzyć lepszy świat. Miłujcie więc i wroga, głupich, zadufanych, zaślepionych, bo oni nie zawsze wiedzą co wiedzą i co czynią. Oni potrzebują Miłości, aby zmienić się. Wy też potrzebujecie Miłości, aby Ją przejawiać. To jest dobry czas, aby to okazać, poświęcić choć trochę czasu na duchowe, energetyczne tworzenie lepszej rzeczywistości, aniżeli jest teraz na Ziemi.
Bądźcie kochani w pokoju, zawierzcie siebie Bogu, pracujcie ufnie, żyjcie w wierze, bądźcie żywym Bogiem w działaniu. Do tego nie potrzeba technik, rytuałów, ceremonii, a miłującego współodczuwania, otwartego serca i pokoju w umyśle. Nad tym pracujcie, to rozwijajcie, kochajcie.
My was kochamy, więc jak poprosicie to pomożemy, choć nie zawsze tak jak byście to sobie wyobrażali. Zawsze pomagamy, więc i teraz pomożemy. Jesteśmy do dyspozycji.

Wniebowstąpieni”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *