Anioły

Uwagi praktyczne do pracy z Aniołami

“Praca z Aniołami” może wydawać się na początku skomplikowanam, ale tak nie jest. Po pierwszym zapoznaniu się z tekstem należy jak najszybciej przejść do praktyki.

Pamiętajmy, że nasze doświadczenia i doznania są najważniejsze, są najlepszym dla nas nauczycielem. Proponuję następujące postępowanie:

  1. Przeczytaj kilkakrotnie 10-stopniowy plan pracy. Staraj się przyswoić tą wiedzę nie tylko rozumem, ale również sercem. Powracaj do tego tekstu jeszcze kilkakrotnie, ale w jakiś odstępach czasu. Zobaczysz, że odnajdziesz coś nowego za każdym razem. Tę zasadę stosuj przy wszystkich doświadczeniach i ważnych informacjach.
  2. Módl się do danego zastępu aniołów w przypisane im dni “dyżurów”. Niezależnie możesz się modlić do każdego z nich w dowolny dzień i o dowolnej porze. Medytacja taka jednak pochłania trochę czasu i bardzo trudno jest przejść pełen rytuał z 7 zastępami w normalny, roboczy dzień.
  3. Zanim zaczniesz modlić się i prosić anioły o pomoc, przeczytaj jeszcze raz tekst, znajdź w nim swoje osobiste prośby, zaadaptuj je do swojej sytuacji i specjalnie zaakcentuj.
  4. Staraj się wyczuć aniołów wokół siebie. Nie tylko w czasie medytacji, ale również w ciągu dnia. Rozmawiaj z nimi. Przywołuj ich do codziennych spraw. Wykaż się własną inwencją. Stwórz swój własny język z Nimi.
  5. Znajdź w tekstach prośby, które może zastosować praktycznie w ciągu dnia jak np. ochrona Archanioła Michała w podróży.
  6. Rozwijaj swoją wizualizację i 5 zmysłów. Aniołów możemy nie tylko zobaczyć, ale wyczuć, usłyszeć, smakować i wąchać. Po prostu zacznij dostrzegać to, na co do tej pory nie zwracałeś uwagi.
  7. Wykorzystaj nabytą już znajomość z aniołami do prac na rzecz ogółu, ludzkości i ziemi. Nie wahaj się ich wzywać. One na to czekają.
  8. Załóż sobie dziennik, w którym będziesz spisywał swoje doświadczenia i przemyślenia. To bardzo pomaga.
  9. Możesz się zwracać do aniołów zawsze, o każdej porze i w każdym miejscu. Postaraj się to robić jak najczęściej. Myśl i rozmawiaj z nimi w autobusie, samochodzie, pracy, przy gotowaniu jedzenia. Noś przy sobie książeczkę “Jak Pracować z Aniołami” abyś w razie potrzeby mógł zawsze z niej skorzystać.
  10. Aniołowie są wśród nas. Postaraj się i ty być aniołem dla innych.

Z miłością,
Mariusz Brzoskowski

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 1

Ocena strony:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *