Aktualności

Wielka Modlitwa i Medytacja

Wspolna-Modlitwa-i-Medytacja

Wielka Modlitwa i Medytacja w intencji miłości i wolności

Od 18.09.2020 w ostatni piątek każdego miesiąca o godz. 20:00 odbywa się Wielka Modlitwa i Medytacja w intencji pokoju, miłości, wolności i wzajemnego szacunku wszystkich ludzi na Ziemi.
Dostępna jest online NA ŻYWO na naszym facebook’owym funpage FUNDACJA ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI w grupie otwartej „Medytacje miłości i światła”. Można uzyskać dostęp również zapisując się poprzez platformę webinarową.
Więcej o grupie inicjatywnej, idei i zasadach poniżej.

 

Zapraszamy na Wielką Modlitwę 26 marca 2021 o godzinie 20.00

Zapisz się poprzez platformę webinarową klikając TUTAJ!

Kochani!

W połowie 2019 roku zadzwonił do nas Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji (NTV) z pomysłem organizowania cyklicznych, cotygodniowych medytacji w intencji harmonizowania obecnej sytuacji.

Od czasu ogłoszenia „pandemii” prawa człowieka są „prawnie” ograniczane, włącznie z rozwiązaniami siłowego naruszania osobistej nietykalności (przymusowe izolacje, szczepienia, badania eksperymentalne, zabieranie majątku). Do tego dochodzą horrendalne kary finansowe, brutalne tłumienie demonstracji, cenzura, ograniczenie swobody poruszania się, wykonywania pracy, niszczenie określonych gałęzi gospodarki, którym odmawia się „tarczy”, a zabrania pracować. To nie przypadek. To „wojna” o prawa ludzkości, nasze oszczędności i majątki, a przede wszystkim tłamszenie wolności jednostki, ludzkiego ducha i człowieczeństwa, którą niestety realizuje także polski rząd.

W takiej sytuacji istnieje ogromna potrzeba jednoczenia się wszystkich osób i grup we wszelakich działaniach, które pomogą przywrócić godność i prawa człowieka, jak też otworzyć nowe możliwości ludzkiego istnienia.

Jedną z form kreowania rzeczywistości są grupowe medytacje i modlitwy. Pokojowe, bez walki, w zaufaniu do naturalnych procesów samoregulacji i uniwersalnych praw Wszechświata.

Pamiętajmy, że wszystkie imperia upadły włącznie z ich przywódcami. To tylko kwestia czasu. Moc i mądrość Miłości Uniwersalnej, Jaźni, Wszechżycia jest niezniszczalna. Ta miłość jest w każdym z nas. Każdy z nas ma dostęp do boskiej iskry życia, potęgi umysłu, nadświadomości i podświadomości. Nasze duszą są piękne, potężne i wieczne. Przyszedł czas, aby jeszcze lepiej i skuteczniej wykorzystać nasz wewnętrzny potencjał na rzecz wspólnego dobra.

Tak zrodził się projekt, który został nazwany WIELKA MODLITWA I MEDYTACJA. Ustalona została wspólna intencja, afirmacja i czas rozpoczęcia.

Medytacje prowadzone są za pośrednictwem platformy webinarowej, jak i na FB LIVE w grupie otwartej Medytacje miłości i światła Fundacja Świadomość Ziemi”.   

Z miłością i światłem,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

 

Zobacz jak wygląda Wielka Modlitwa i Medytacja

Kiedy, jak i gdzie?

Bardzo ważne, abyśmy wszyscy spotykali się w naszej modlitwie i medytacji o tej samej porze. W ostatni piątek każdego miesiąca o godzinie 20.00. czasu środkowoeuropejskiego.

Zaczynamy 18 września o godz. 20.00!

Zależy nam, aby o tej inicjatywie dowiedziało się jak najwięcej osób, a w szczególności tych, dla których ważna jest medytacja, modlitwa i które wierzą w jej moc. Zachęcamy do tworzenia lokalnych grup, również w mediach społecznościowych, informacji na stronach, blogach itp. pod hasłem „Wielka Modlitwa i Medytacja. Możesz ten tekst przetłumaczyć i wysłać zagranicznym przyjaciołom. Chcemy dotrzeć do milionów ludzi na całym świecie, tak aby praca ta miała realny wpływ na życie na naszej planecie.

Grupy inicjatywne

Akcja współtworzona jest przez środowiska zajmujące się rozwojem duchowym oraz telewizję NTV. Powstają Grupy Inicjatywne, do których możesz się przyłączyć lub modlić się i medytować sam.

Wspolna-Modlitwa-i-Medytacja-grupy-inicjatywne

GRUPY INICJATYWNE:
– Telewizja NTV – Janusz Zagórski
– Krystyna Maciąg
– Regina Sidorkiewicz
– Grupa Niebieskie drzwi
– Grupa Przestrzeń Serca
– Iwona Sicińska – Szamańska Szkoła
– Fundacja Świadomość Ziemi

Przesłanie od Grup inicjatywnych:

„W tym niespokojnym czasie, pełnym rozmaitych ograniczeń, chcemy zaprosić wszystkich do zjednoczenia się w WIELKIEJ MODLITWIE I MEDYTACJI, w intencji pokoju, miłości, wolności i wzajemnego szacunku wszystkich ludzi na Ziemi.

Chcielibyśmy przyczynić się do zjednoczenia się wszystkich w jednej intencji, a także sprawić, że liczba osób medytujących, modlących się będzie stale rosła. Wierzymy w siłę wspólnej modlitwy i medytacji, która może zmienić świat na lepsze.

„Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem, będzie to początek nowej rzeczywistości”

Afirmacja do modlitwy

My Wolni Ludzie
połączeni głębią naszych serc ze Stwórcą
wyrażamy wolę życia w radości, pokoju, miłości i braterstwie.

Jako cały ludzki Ród
zjednoczeni jesteśmy w harmonii i miłości

Ta nasza cudowna energia
wypełnia teraz umysły i serca wszystkich ludzi na Ziemi.

To już się dzieje…

To już się dzieje…

To już się dzieje!

Do zobaczenia na FB w piątek o 20.00!

Dowiedz się więcej o Telepatii Duchowej

Powrót do listy

Powiązane posty

Komentarz do “Wielka Modlitwa i Medytacja

  1. J&G pisze:

    Drodzy w Świadomości!
    Czy możecie mi pomóc? Szukam modlitw medytacyjnych inspirujacych dla dziecka. Zrezygnowaliśmy z oddania syna do 'pierwszej komunii św.’ Czym zapełnić teraz tę próżnię? (wcześniej babcia miała duży wpływ religijny na dziecko. Dziecko nas słucha, jesteśmy jako rodzice zgodni co do priorytetów . Szukamy dobrych „modlitw” medytacyjnych, świadomych medytacji. Szukamy by znaleźć coś właściwego, adekwatnego dla dziecka, aby zastąpić np. takie 'ojcze nasz’
    Jeśli możecie pomóc, to prosimy o takie propozycje
    Z wdzięczności – Joanna i Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *