Rozwój duchowy i wspomaganie zdrowia

SKLEPIK FUNDACJI

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

PROMOCJE
  • PROMOCJE
  • WARSZTATY
  • BIOREZONANS
  • ZNAK MIŁOŚCI
  • KSIĄŻKI
  • URODA
  • SUPLEMENTY
FUNDACJA ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI

POZNAJ NAS

Jesteśmy z Wami od 2004 roku

O Fundacji

Poznaj historię naszych początków

Cele i zadania

Bieżąca misja Fundacji i jej aktualne cele

Statut Fundacji

Prawna forma działania Fundacji

MASZ CHWILĘ?

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

i odkryj niezwykły Duchowy Świat

Każdego z nas w którymś momencie życia dopadają myśli o samotności i egzystencjonalnej niemocy, która czasem zbyt bliska jest skłonnościom nihilistycznym.
Dlatego zapraszamy na naszą stronę, gdzie dzielimy się wiedzą, doświadczeniem, praktykami opartymi na naszych osobistych przeżyciach. Dzięki filmom instruktażowym i dokładnie dobranym produktom zadbasz o swój rozwój duchowy. Wspomniane kursy, które mają za główny cel holistyczny, komplementarny rozwój osobisty i duchowy dostępne są w formie VOD, czyli tak zwanym Video on Demand (z ang. wideo na żądanie/życzenie),
dostępne są dla Ciebie dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Nauka o Wszechświecie – dlaczego warto być jednością ze swoją sferą duchową?

Rozwój osobisty nie polega jedynie na pracy nad swoim ciałem, emocjami i umysłem. Warto rozwijać się komplementarnie, wielowymiarowo, holistycznie. Kolejne strefy wielowymiarowego bytu człowieka to bioenergetyka oraz duchowość.

Jest wiele narzędzi, które w tym pomogą, a jednym z nich jest medytacja. Nauka medytacji pozwala po odpowiednim treningu, zanurzyć się w głęboki stan wewnętrznego wyciszenia, dzięki któremu możemy zacząć dostrzegać zjawiska, które wcześniej były przed nami ukryte. Z osobistej wieloletniej praktyki, szkoleń, sesji i konsultacji które prowadzimy wiemy, że każdy człowiek może doświadczać stanów wewnętrznego zrozumienia i pokoju, które pozwala na bycie jednością z Wszechświatem.

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 8

Ocena strony: