Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 301 780 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Ho'oponopono - Proces Uzdrawiania

Ho’oponopono jest prostą metodą uzdrawiania. Dzięki niej możemy uzdrowić każdą cześć swojego ciała emocjonalnego i fizycznego – rozwiązać swoje problemy życiowe, konflikty partnerskie, pozytywnie wpływając na otaczający nas świat.

W 1976 roku proces Ho'oponopono został zaadoptowany i udostępniony nam wszystkim przez Morrnah Namalaku Simeona, która w młodym wieku zyskała zdolność uzdrawiania. Punktem zwrotnym w jej życiu była choroba raka. Wtedy to odnalazła  stary opis procesu Ho'oponopono i zastosowała na sobie a następnie dostosowała do potrzeb współczesnych. Stworzyła program, który w prosty sposób pozwala na oczyszczenie duchowe, mentalne i fizyczne, w celu uwolnienia się od stresu i osiągnięcia lepszego zdrowia i samopoczucia, fizycznego jak i psychicznego.

W wielu kulturach polinezyjskich wierzono, że ludzkie błędy i pomyłki (nazywane hara lub hala) powodowały choroby. Niektórzy sądzili, że błędy wywoływały gniew bogów, inni natomiast uważali, że przyciągały one nieprzyjaznych bogów. Tym niemniej wciąż wielu wierzyło, że poczucie winy spowodowane błędami sprawiało, że byli chorzy.

"Jeśli gniewasz się przez dwa czy trzy dni, wywołujesz w ten sposób chorobę" – powiedział jeden z miejscowych ludzi. Wielu wyspiarzy, włączając Hawajczyków wierzy, że winy ojca spadną na jego dzieci. Jeśli dziecko jest chore, rodzice są wówczas podejrzewani o kłótnię bądź jakieś wykroczenie. Społeczne problemy mogą zaś doprowadzić do wyjałowienia ziemi i innych katastrofy. Harmonia zostaje przywrócona tylko poprzez przyznanie się do błędu i przeprosiny.

Ho’oponopono jest procesem oczyszczającym nieharmonijne zdarzenia i wprowadzającym boski porządek. Dosłownie oznacza „poprawić”, „naprawić”. To jest proces, w którym oczyszczamy i uwalniamy negatywne emocje związane ze wspomnieniami i wydarzeniami z przeszłości.

Podstawowe zasady Ho’oponopono:

1.      Wszystko jest energią i wszystko jest ze sobą połączone.

2.      Istnieje Boska Moc, która przenika wszystko.

3.      Ty ponosisz stuprocentową odpowiedzialność za siebie i twoje otoczenie.

4.      Pokój i przyjaźń rodzą się w tobie.

5.      Pełna harmonia prowadzi do uzdrowienia, pokoju i szczęścia.

Ho’oponopono opiera się na teorii, że wszyscy ludzie i żywe istoty, są w jakiś sposób ze sobą połączone, na bardzo wysokich duchowych poziomach.

Wszystko jest energią i wibruje. Każda wibracja ma swoją częstotliwość, a ta ma swój, tylko dla siebie charakterystyczny dźwięk. Ponieważ wszystko jest ze sobą energetycznie połączone, oddziałuje na siebie nawzajem.

Podstawową zasadą towarzyszącą Ho’oponopono jest zrozumienie siebie i danie innym zrozumienia, otrzymanie miłości i danie innym miłości, stworzenie harmonijnej komunikacji międzyludzkiej, wspólne uczenie się i poznawanie. Przekazuje nam najwyższe wartości, takie jak miłość, przebaczenie, akceptację, tolerancję. Wszystko to jest dużym wyzwaniem dla nas. Trzeba się przełamać, rozwijać i wyrosnąć ze swojego własnego ego.

W momencie, kiedy chcesz oczyścić umysł z jakiegoś problemu, można powtarzać następujące zdania:

Kocham Cię.

Proszę wybacz mi.

Jest mi bardzo przykro.

Dziękuję.

Lub

Przebaczam tobie.

Przebaczam sobie.

Jest mi bardzo przykro.

Kocham siebie.

Kocham ciebie.

Dziękuję.

Fragmenty z książki Krystyny Kwieciński Ho’oponopono Siła Tworzenia”

 

 

Mistyczna nauka Ho"oponopono w Twojej codzienności:

Uzdrawianie własnego życia i otaczającego świata

Oczyszczanie umysłu z toksyn i traum

Akceptacja pełnej odpowiedzialności

Wypełnianie całej istoty Miłością i Wybaczaniem

Jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego. Uzdrawiając siebie, naprawiasz całą rzeczywistość. A im jesteś doskonalszy, tym doskonalszy jest świat.

Ho"oponopono jest starożytną wiedzą pochodzącą wprost z Hawajów -- tajemniczych rajskich wysp. Słowo to oznacza "poprawiać", "naprawiać błąd", "postępować słusznie". Podstawą Ho"oponopono jest akceptacja faktu, że stanowimy sumę przeszłych myśli, czynów i decyzji, które ukształtowały nasze obecne życie. Cały ten egzotyczny proces polega na oczyszczeniu negatywnych myśli i wspomnień poprzez miłość i przebaczanie.

To Ty tworzysz swoją rzeczywistość. Twój umysł i reakcja wszechświata na wysyłaną energię są odpowiedzialne za to, kim teraz jesteś, co robisz, ile zarabiasz i z kim dzielisz życie. Wykreowałeś to wszystko zupełnie nieświadomie. Sprawdź, jak bardzo zmieni się świat, kiedy zaczniesz kontrolować swoje myśli i wprowadzać je na właściwy tor!

Starasz się ze wszystkich sił, a mimo to wciąż nie możesz osiągnąć sukcesu zawodowego, a Twoje życie osobiste wypełnia pustka? Być może problem tkwi w Tobie? Ograniczenia, które hamują realizację Twoich celów, pochodzą od Ciebie, a nie z zewnątrz. Zaktualizowana na potrzeby dzisiejszych czasów metoda Ho"oponopono pomaga usunąć mentalne przeszkody i wyswobodzić umysł, otwierając w ten sposób drogę do nowych, zaskakujących pomysłów.

Powiedzieć, że działa, to za mało -- ta metoda czyni cuda.

Wyobraź sobie, że zupełnie oczyszczasz swój umysł i zaczynasz wszystko od nowa, bez uprzedzeń i przyjętych z góry założeń. Każdy Twój dzień staje się cudem. Wyobraź sobie, że wszystko jest możliwe. Prawda jest taka, że rzeczywiście wszystko jest możliwe, jeśli tylko pozbędziesz się blokad ograniczających Twój umysł. Ta książka to klucz, który otwiera drzwi do nowego wszechświata możliwości i spełnienia -- do strefy zerowych ograniczeń.

„Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem”

Autorzy: Joe Vitale , Ihaleakala Hew Len Ph.D

Udostępnij

Komentarze

2014-10-25 05:37:03 Barbara
Przeczytalam ta ksiazke i jestem pod wrazeniem .Polecam warto poswiecic czas dla tej ksiazki .
2015-07-31 07:59:21 Można
Joe Vitale skupia się na umyśle czyli generuje ruch i aktywność a nie tego trzeba.
Najważniejsze to serce a nie umysł.
Umysł zawsze będzie czymś zainteresowany i tworzyć problemy.
Serce to bezinteresowna służba z miłością bo serce zna prawdę i wie że wszystko jest Jednym Bezgranicznym a formy to iluzja.
Sekret jest dla tych co niewiele zrozumieli...

2017-08-10 15:57:51 Marta
Ksiażka zero ograniczeń spowodowała, że chciałam zgłębić temat. Szukając informacji na internecie dotarłam do Pani Joasi Mędrzak, zapisałam się na kurs do niej, wydaje Mi się ze informacje przekazywane przez nią są o wiele bardziej wiarygodne
2018-02-07 00:24:12 Roman
Czy Pani Marta może podać namiary do Pani Joasi Mędrzak ? Też chciałbym zapisać się na kurs. Pozdrawiam Roman.

Dodaj komentarz

capcha