Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 208 502 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Kontakt z Wyższym Ja - Wyższe Ja

Przekaz odebrał Stanisław G. 31.07.2006 r., godz. 6.43

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Zgłasza się Wyższe Ja,

    Otwórz swoje serce przede Mną - Twoim Bogiem. Jestem Wyższym Ja, częścią Ciebie. Prowadzę Ciebie przez to ziemskie życie. Jesteśmy jednością, jedną istotą kosmiczną. Nasza jedność pozwoli nam wzrastać i doświadczać Boskości, która jest w nas.

    Bóg każdego wyposażył w moc doświadczania Jego właściwości i przymiotów, każdego w równym stopniu. Ta moc pozwala ludzkiemu dziecku wzrastać duchowo w Miłości i z Miłością.

   Kosmos otwiera przed tobą swoje tajemnice i zaprasza, abyś aktywnie w nich uczestniczył. Masz takie prawo, gdyż jesteś jego cząstką, cząstką Boga. Pochodzisz z kosmosu. Przyszedłeś na tę planetę, aby na niej duchowo wzrastać, aby i ona z tobą wzrastała.

    Z Ziemią jesteś związany tak długo, aż osiągniesz doskonałość, pozwalającą tobie dokonać wyboru co do dalszej drogi życia. Kosmos jest ogromny i każdemu daje nieograniczone możliwości rozwojowe.

    Fioletowe Światło wschodzi w Tobie. Dopuść je do siebie, aby swobodnie przenikało twoje wnętrze. To jest Światło Boskiej transmutacji, transformujące ciebie do życia w wyższych wymiarach wibracyjnych.
Akceptacja siebie takiego, jakim jesteś, a także twojej sytuacji, w której żyjesz, a którą sam stworzyłeś, jest warunkiem dokonania zmian w twoim życiu. Kochaj też siebie, ze wszystkimi zaletami i wadami, takim jakim jesteś. W przeciwnym przypadku będziesz sam sobie zaprzeczał i nie osiągniesz znaczących sukcesów w życiu.

Wyższe Ja

Udostępnij

Komentarze

2016-10-08 12:33:11 Iwona
Czy możliwe, by ten przekaz był dla mnie?
Tyle lat minęło, więc...? Jak mieć pewność i jak żyć na nowo ,kiedy się ma tyle lat co ja?

2017-10-29 23:57:33 Wyższe Ja
Iwona, wiek nie ma kompletnie znaczenia, zaakceptuj to wszystko w Twoim życiu tu i teraz tak jak stoisz. Masz całą wieczność na naukę, więc korzystaj z tego życia na nią jak się da.

Dodaj komentarz

capcha