Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
NEWSLETTER

Wpisz adres e-mail aby się zapisać lub wypisać:

TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
71-3398942; 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
3 462 604 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Takie było otwarcie Fundacji we Wrocławiu

Przejdź do galerii

A taka 52 Medytacja Miłości we Wrocławiu

Przejdź do galerii

Znak Miłości - opis i działanie

ZNAK MIŁOŚCI
CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY ZNAK NOWYCH CZASÓW

ZNAK MIŁOŚĆI BOGA DLA LUDZI I WSZECHŚWIATA

   Znak Miłości pomaga w odrodzeniu i przejawieniu się Ducha Miłości na Ziemi, przebudzeniu ludzkiej duszy oraz doprowadzeniu do harmonii we wszystkich ciałach i polach duchowo-energetycznych człowieka. Znak Miłości dostraja do wibracji Miłości również inne stworzenia, pola i przestrzenie.

   Doświadczenia ze stosowania Znaku Miłości są niesamowite. Nastąpiło wiele uzdrowień trudnych przypadków. Prawie wszyscy ich użytkownicy potwierdzają bardzo szybkie ustępowanie różnego rodzaju chorób, bólów i dolegliwości, np.: szybsze gojenie się ran, kości, cofanie się trudno uleczalnych chorób, uzdrowienia dzieci, zwierząt i roślin itp., doznając równocześnie ogólnej poprawy samopoczucia.

 NIE DZIWCIE SIĘ CUDOM, KTÓRE ZACZNĄ SIĘ DZIAĆ!

      Działanie Znaku Miłości jest wszechstronne i nieograniczone. W zależności od potrzeb znak ten uzdrawia, oczyszcza, chroni, harmonizuje, transformuje, aktywizuje uśpione i nowe kody Człowieka Kosmicznego, przyspiesza kwantowe wyniesienie człowieka, ludzkości i Ziemi w Wyższe Wymiary Kosmicznej Miłości. Możemy go stosować wszędzie tam, gdzie zechcemy zaprosić do działania Miłość. To Bóg będzie przebudzał, uzdrawiał, leczył, chronił, aktywizował, neutralizował itd. w sposób i w zakresie, jaki uzna On za najlepszy.

  Używanie Znaku Miłości pomaga neutralizować bóle różnego pochodzenia, minimalizuje niebezpieczeństwa kolizji i wypadków, zwiększa produkcję rolną, oczyszcza i neutralizuje szkodliwe odpady, harmonizuje i energetyzuje produkty odżywiania i leczenia. Znak Miłości pomaga również w uzdrawianiu ludzkich emocji i myśli, wzmacnia i chroni energetycznie ludzi, zwierzęta, przestrzenie i pomieszczenia; oczyszcza i wzmacnia ciała ludzkie (fizyczne i subtelne - mentalne, emocjonalne, duchowe) i ciała zwierząt; działa pozytywnie na florę i faunę, pola myśli i emocji; wypłukuje stare, niepotrzebne wzorce poprzez intensywne przyciągnięcie do naszego życia Czystych Wibracji Miłości Boskiego Światła i Ducha Miłości.

    Znak Miłości można używać poprzez jego rozwieszanie, wyłożenie, naklejanie, naniesienie na ubiór czy też w sposób, jaki każdy z nas poczuje za najbardziej odpowiedni, kierując się intuicją lub doświadczeniami innych. Osoby mające kontakt z Przewodnikami Duchowymi mogą prosić o konkretne wskazówki np.: Gdzie należy go przykleić? W ilu egzemplarzach? Jak długo ma być przyklejony? Gdzie rozłożyć czy powiesić Znak Miłości?

   Przykładowe możliwości używania Znaku Miłości:

  • naklejać na lub w pobliżu chorych i bolących miejsc (w przypadku ran przyklejamy w ich okolicy), punktach akupunkturowych, czakrach itp.
  • przyklejać na gips, opatrunek, ubranie (na lub pod), buty, opakowania żywności, lekarstwa, butelki z wodą, naczyniach, meblach, pościeli itp.
  • rozklejać (rozwieszać) w pomieszczeniach otwartych i zamkniętych, domach, szkołach, uczelniach, szpitalach, urzędach, środkach transportu (samochód, tramwaj, autobus, kolej, samolot, jacht, statek), stodołach, spichlerzach, parkach, śmietnikach, wysypiskach śmieci, zwierzyńcach, urządzeniach mechanicznych, elektrycznych i cyfrowych
  • nosić przy sobie np. w kieszeni, portfelu itp.

     Dla skutecznego działania Znaku Miłości nie jest konieczna jego widoczność dla osób trzecich i bezpośrednio zainteresowanych – można go przykleić pod łóżkiem, stołem, krzesłem, od wewnętrznej strony ubrania itp.

     Naklejenie, rozłożenie lub inne używanie Znak Miłości jest naszym zaproszeniem i wyrażeniem zgody na działanie Ducha i Energii Miłości w danej przestrzeni, czasie i sytuacji. W ten sposób umożliwiamy Istotom Miłości na aktywniejsze i pełniejsze działanie na Ziemi zgodnie z Prawami Kosmicznymi. Używając Znaku Miłości nie skupiajmy się tylko na własnej osobie i rodzinie. Rozklejamy go tam gdzie się udajemy, czym jedziemy, gdzie przebywamy, gdzie pracujemy i mieszkamy.

    Nie ma potrzeby wyrażania konkretnej intencji czy życzenia (chociaż można to zrobić) przy korzystaniu ze Znaku Miłości. Naklejenie, wyłożenie, powieszenie Znaku Miłości jest również naszym zawołaniem do Boga o pomoc, ma więc podobną siłę i działanie jak pisemna forma palenia próśb.

   Każdy przypadek, sytuacja jest inna. Nie ma tu sztywnych reguł i zasad. Po prostu użyjmy Znak Miłości, a potem ufnie czekajmy na rezultaty i efekty, jakie się pojawią.

    Cudowny Znak Miłości działa poza percepcją naszych zmysłów, często poza naszym obecnym pojmowaniem i świadomością. Może On działać nawet tam, gdzie osoby podchodzą do niego sceptycznie, a nawet nie wierzą w Jego działanie.

   Za pośrednictwem Znaku Miłości człowiek ma możliwość osobistego przekonania się, że Miłości jest w stanie pomóc w wielu problemach i sytuacjach. Dla wątpiących będzie to ogromne wsparcie - dowód, a niewierzących może zaintrygować do wewnętrznych pytań: „Co mnie (mojego bliskiego, znajomego) tak naprawdę uzdrowiło? Papierowy znaczek, wiara czy Siła Wyższa? Jeżeli to uzdrawia, leczy, harmonizuje tzn., że jest to dobre. A jeżeli dobre i wskazuje źródło pochodzenia na Miłość, to znaczy, że jest to dobre nie tylko dla mnie, ale i dla innych, że warto jest głębiej się tym zainteresować i zrozumieć, jak to naprawdę działa. Czy naprawdę wystarcza tak niewiele, aby dokonało się aż tak dużo dobrego? Czy naprawdę ta niewidzialna Miłość może uzdrawiać i leczyć? Czy jest lekiem na całe zło? A co by było gdybym kierował się w życiu Miłością?”

      Poza terapeutycznym, uzdrawiającym działaniem znaków, mogą się zrodzić pytania, co do istoty Ducha i Energii Miłości. Jeżeli dany człowiek pójdzie dalej tym tokiem myślenia, to pojawi się w nim efekt przebudzenia duchowego, który może go skłonić do pełniejszego i bardziej świadomego przejawiania Ducha Miłości w swoim życiu. Wtedy z czasem przyjdzie zrozumienie, że tak naprawdę to Miłości jest naszym Źródłem i Spełnieniem, a my sami możemy stać się kanałem Miłości do duchowego uzdrawiania innych ludzi, zwierząt, różnych sytuacji, zdarzeń i przestrzeni.

     Duchowi Nauczyciele Miłości przekazali, że wszelkie właściwości i moc Znaku Miłości wypływa ze Źródła Wszelkiego Istnienia – Miłości.

 Znak Miłości otrzymała Helena Nieczyporenko podczas wizji w dniu 11lutego 2008r. w trakcie kontaktu telepatycznego z Nauczycielami Ducha Miłości. Na podstawie opisu i szkicu wykonanego po wizji Maria Otulska namalowała 3 obrazy przedstawiający Znak Miłości i z nich został wybrany ten najbardziej zbliżony do wizji. 

   Znak Miłości można kserować i wykorzystać do naklejania, wykładania, powieszenia na ścianie itp. Przy kopiowaniu nie zmienia się siła i działanie Znaku Miłości. Nie ma też znaczenia czy Znak jest w wersji czarnobiałej czy kolorowej. Można również wyciąć z książki kolorową przekładkę ze Znakiem Miłości, oprawić i powiesić na ścianie. Znak Miłości można przyklejać bezpośrednio do ciała, ubrań, przedmiotów przy pomocy ogólnie dostępnych środków klejących (taśma klejąca, plaster). Czas noszenia uzależniony jest od naszego samopoczucia. Znak Miłości można odrysowywać, samodzielnie malować, zmniejszać i powiększać.

    Wszystkie osoby, które chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami ze stosowania Znaku Miłości mogą to zrobić listownie na adres Fundacji „Świadomość Ziemi”, czy też przesłać na email fundacja@swiadomosc-ziemi.org z podaniem informacji, czy wyrażają zgodę na opublikowanie ich korespondencji z podaniem nazwiska, adresu zamieszkania czy tylko z ich inicjałami.

Znak Miłości objęty jest prawami autorskimi i wszelkie dystrybowanie komercyjne, powielanie w celach komercyjnych, używanie na materiałch reklamowych itp. wymaga pisemnej zgody Fundacji "Świadomość Ziemi".  

Opis i przekaz od Stwórcy o „Znaku Miłości” Karola Jełowickiego
(email od Karola Jełowickiego z sierpnia 2008 roku)

    Kochane Siostry i kochani Bracia w JAM JEST, Przyjaciele!

  Zanim poniżej przedstawię przekaz, który dostałem od naszego drogiego Ojca-Matki Źródło, chciałbym opisać jak odbywała się praca z ilustracją działania Znaku Miłości na poziomie kosmicznym. Obraz, który widzicie jest ilustracją do książki, która z Łaski i Miłości naszego drogiego Stwórcy powstaje, a odpowiada na dręczące pytania dzisiejszej ludzkości zarówno na poziomie fizycznym, jak i energetyczno-duchowym. Na początku przejawił się Znak Miłości, który wypłynął ze Źródła w przestrzeni kosmicznej. Następnie zszedł Duch Święty i spłynęło Światło Miłości Ojca z Jego Serca, a następnie Znak rozświetlił się Światłem Miłości i zaczął emanować okręgami tęczy, które płonęły Fioletowym Ogniem Boskiej transformacji, przemiany i uzdrowienia. Energia o niezwykłej mocy i pięknie Źródła zaczęła docierać do najdalszych zakątków Wszechświata, w tym do naszej kochanej Urantii - Matki Ziemi. Po skończonej pracy doznałem Ukojenia w pełnych Miłości ramionach Stwórcy.

   Po zeskanowaniu obrazu przesłałem do Fundacji "Świadomość Ziemi". A teraz zapowiedziany już przekaz:
  „Kochany Ojcze, przekazałeś mi właśnie piękną wizję działania Kosmicznego Znaku Miłości, który przelałem na papier. Proszę dopowiedz kilka słów na temat tego pięknego i niezwykłego Znaku.


    Drogi Karolu i kochane dzieci Moje. Popatrzcie na Znak Miłości, który wam z Mojego bezgranicznego Serca podarowałem. Utrzymuje się on w tonacji fioletu - koloru przemiany duchowej, transformacji świadomości Ja w Świadomość JAM JEST, czyli Mnie. Zacznijmy opis od okręgu - doskonałej figury Kosmicznej Geometrii. Wszystko zawiera się w okręgu, zaczynając od modułów Kwiatu Życia, poprzez komórki biologiczne, aż po planety, czy galaktyki. I oto wewnątrz okręgu, nazwijmy go Okręgiem Miłości - pojawia się lej różowej Energii Miłości. W takim leju wszystko powstało, przejawiło się i zstąpiło. Wy, moje kochane dzieci również ze stąpiliście na Ziemię i inne planety w ten sposób. I w taki sposób również do Mnie wszystko wróci. Wszystko, co ode Mnie wypływa i do Mnie wraca - czyni to w Miłości i TYLKO w MIŁOŚCI. Nad wspomnianym już lejem przejawia się Duch, Duch Miłości, Duch Transformacji - Mój Duch. Jak dobrze się przyjrzycie, to zauważycie Energię Miłości spływającą przez ten lej wszędzie gdzie jest potrzebna. Znak Miłości ma źródło w Moim Sercu, dlatego na obrazie przejawiam się jako Duch Święty. Znak zawiera w sobie Energię Siedmiu Promieni, dlatego też powołałem Aniołów Siedmiu Promieni, aby stanęły na straży tego Znaku. Dzięki energii Fioletowego Płomienia, który kroczy z tęczą, transformuje się i uzdrawia każde miejsce, gdzie się pojawi. Dlatego cieszcie się tym Znakiem Miłości, uzdrawiajcie i transformujcie waszą rzeczywistość - wynoście wszystko do wyższych wibracji i oktaw Światła i Miłości. Niech to narzędzie będzie siłą waszej pracy, tarczą Miłości i manifestacją Mojego JAM JEST w tej czasoprzestrzeni, w której właśnie się znajdziecie. Powtarzam wam po raz kolejny i zawsze będę powtarzał - KOCHAM WAS”!

Udostępnij

Komentarze

2013-06-27 21:19:54 JOLANTA
Mam zamiar kupic Cudowne przescieradlo i powloczke na poduszke
jak moge zamowic
z powazaniem
Jolanta

2013-06-28 09:19:17 Mariusz B
Skorzystaj ze sklepu http://swiadomosc-ziemi.org/index.php/sklep lub napisz do nas email fundacja@swiadomosc-ziemi.org :)
2013-09-08 09:31:21 krystyna
mam ciagle klopoty kupie ten znaczek i wierze ze mi pomoze pozdrawiam Krystyna
ps.dam tez moim dzieciom

Dodaj komentarz

capcha