Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 029 237 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Takie było otwarcie Fundacji we Wrocławiu

Przejdź do galerii

A taka 52 Medytacja Miłości we Wrocławiu

Przejdź do galerii

Uczę się brać przekazy telepatyczne ...

Witaj Renato!

Miło było nam przeczytać twój email, jesteśmy wdzięczni, że podzieliłaś się swoimi doświadczeniami i drogą.  Cieszymy się, że „poznaliśmy” kolejną bratnią duszę. Kochamy i pozdrawiamy,

Mariusz i Helena

Email z 24.04.2010r.

Dzień dobry!  

Dowiedziałam się o was na stronach Rose of Sharon - księga gości, gdzie już od pół roku aktywnie bywam. Jest dla mnie miejscem cennych informacji i pomocy. Dzięki niej dowiedziałam się co się ze mną dzieje (proces kundalini) i wiele, wiele innych cennych informacji. Jesteście następnym etapem w moim procesie duchowym, który widocznie rozpoczął się 5 lat temu, gdzie pewną znaną bioenergoterapeutkę w Polsce zachwyciło światło w mojej aurze i zaproponowała mi książkę Saint Germaina „Złota Księga”. Piłam ją duszkiem, ze łzami w oczach przez 3,5 roku. Chciałam więcej wiedzy i tak przez przypadek czytając o Saint Germainie odkryłam Summit Light House i jej filie w Helsinkach. Zamówiłam trochę książek i tak poznałam nowych Mistrzów Wniebowstąpionych oraz anioły. Od tamtego dnia rozmawiam z nimi codziennie. I to oni nakierowali  mnie dalej na Rose of Sharon i na was. Jestem im za to bardzo wdzięczna, bardzo ich kocham. Zachwycają mnie przekazy umieszczone na waszych stronach i zaczynam sama próbować kontaktów telepatycznych, uczę się. Mieszkam w Finlandii od roku 1987 i bardzo mało pisałam po polsku, więc proszę o wybaczenie moich błędów stylistycznych i innych. Jest mi łatwiej żyć, widząc, że jest więcej tak samo myślących i czujących ludzi. Był długi okres kiedy byłam całkowicie sama, za wyjątkiem oczywiście moich duchowych opiekunów. Nikt z ludzi mnie nie rozumiał a zmartwienie najbliższych przyprawiało o jeszcze większe cierpienie. Moim pragnieniem jest, aby i oni mogli dostąpić Łaski Oświecenia, jak również cała ludzkość. Dla dobra naszego własnego jak również naszej ukochanej planety, która tak cierpi. Ależ się rozpisałam, a moim zamiarem było tylko podziękowanie. Więc jeszcze raz bardzo dziękuję wam, dziękuję Bogu za was.

Pozdrawiam z zimnej Finlandii,

Renata

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
To ja chyba wolę oczyszczanie swoim sposobem, czyli picie ziół HepaVitale :P Wystarczy, że...
Mnie udalo sie polaczyc z nauczycielem odrazu zapisalam kilkanascie kartek w szybkim tempie jm4mw
Tak, wyrażam zgodę
Kamil Korman Koszalin w GMO a wymieranie pszczół
GMO oferuje nam dużo możliwości, daje nam prawo do dawania życia, a także jego odebrania. Ta...
Bardzo prosze o modlitwę uzdrowiającą dla pieska mojego syna.Ma na imię LILI,jest bardzo...
dlaczego jest takie drogie?
Wyrażam zgodę,tak
Twoje uduchowienie, jeżeli faktycznie jesteś uduchowiona, jest jedyną siłą, która jest zdolna...
Czy jeszcze w tym roku jest planowany taki kurs w Warszawie lub Łodzi? Pozdrawiam.
Proszę o modlitwę dla Kali ❤️. Gdy w lutym prosiłam o wstawiennictwo za nią na drugi dzień...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
Firmy, które pomogły Fundacji "Świadomość Ziemi"

FIRMA CAMICO


CZYSZCZENIE I PRANIE :
- wykładzin
- dywanów
- tapicerek meblowych
- ozonowanie mieszkań
na terenie Warszawy i okolic 
www.zamawiampranie.pl
kom.: 504- 40 40 40 

 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate