Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

NEWSLETTER

Wpisz adres e-mail aby się zapisać lub wypisać:

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
4 940 893 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Takie było otwarcie Fundacji we Wrocławiu

Przejdź do galerii

A taka 52 Medytacja Miłości we Wrocławiu

Przejdź do galerii

Newsletter Fundacji "Świadomość Ziemi": 16.04.2016

Wzrastanie Boga w człowieku - BESTSELLER Księgarni Nieznany Świat
620 str., oprawa twarda, 44 zł
Wydawca: Fundacja "Świadomość Ziemi"

Czy słyszałeś kiedyś o Uniwersalnych Prawach WSZECHŚWIATA?
Jakie są? O czym mówią? Czy dotyczą Ciebie? Ta książka pomoże Tobie zrozumieć i wyjaśnić wiele zdarzeń z Twojego życia. Odpowie na pytania, dlaczego coś się wydarzyło, jakie mechanizmy powodują, że doświadczasz takiego, a nie innego losu. Poznanie i zrozumienie Uniwersalnych Praw Wszechświata pomoże kształtować Twoje życie z poziomu Jam Jest. Uruchomi proces wzrastania Boskiego potencjału na wszystkich płaszczyznach i w każdej sferze życia.
* 33 PRAWA UNIWERSALNE *
* PRZEKAZY DUCHOWE *
* AFIRMACJE JAM JEST *  BŁOGOSŁAWIEŃSTWA*
Ekspander (duchowe imię Autora) pod słowem Bóg rozumie duchowego, pierwotnego Ojca-Matkę, który jest Prażyciem i sam żyje we wszystkim. Dla Niego Bóg jest bezgranicznie miłującą wszechobecnością, która sama w sobie wyklucza możliwość karania, obrażania i gniewania się. W myśl tego, Bóg prawdziwy, to Bóg bezwarunkowej Miłości, będący w jedności z całym Istnieniem. Więcej - kliknij tutaj


Super okazja - zestaw dwóch książek za 28 zł:
"Duchowa Arka" + "Przekazy WKR tom I"
Wydawca: Fundacja "Świadomość Ziemi"

"Duchowa Arka Świadoma Telepatia Miłości": Chcesz doświadczać kontaktów telepatycznych ze Stwórcą, Wyższym Ja, Aniołem Stróżem, Archaniołami, Mistrzami Duchowymi, Przodkami? Poznać imię i misję swojej duszy? Uzdrowić i wzbogacić swoje życie? Naucz się Świadomej Telepatii Miłości i korzystaj z mądrości i wsparcia Duchowych Wymiarów Istnienia. Ta książka pokaże Ci jak dokonać tego samemu, szybko i bezpiecznie. Skorzystaj z doświadczenia autora - Mariusza Brzoskowskiego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Telepatii Miłości zmienili swoje życie… oczywiście na lepsze. Przekonaj się sam! Poświęć 15 minut dziennie przez 3 miesiące i doświadczaj świadomej komunikacji z Boską Esencją w sobie i we Wszechświecie – Bezwarunkową Miłością.
"Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu Tom I": Niniejsza książka to m.in. zbiór przekazów telepatycznych kilkudziesięciu osób, w których Duchowi Nauczyciele udzielają odpowiedzi na zadawane im pytania, wskazują drogi ratunku, rozwoju i wyniesienia każdego człowieka i całej ludzkości do Wyższych Wymiarów Kosmicznej Czasoprzestrzeni i Świadomości Chrystusowej. 400 stron inspirującej wiedzy duchowej, praktycznych uwag, wskazówek prosto z Nieba, aby żyło się lepiej, szczęśliwiej, pełniej, bardziej obficie i z humorem. Książkę wzbogaca mnóstwo grafik, kolorowych przekładek, które można wyciąć i używać jako energetyzujące grafiki duchowe. Więcej - kliknij tutaj

 

Znak Miłości - cudowny uzdrawiający znak Nowych Czasów

Doświadczenia ze stosowania Znaku Miłości są niesamowite. Nastąpiło wiele uzdrowień bardzo trudnych przypadków. Prawie wszyscy jego użytkownicy potwierdzają bardzo szybkie ustępowanie różnego rodzaju chorób, bólów i dolegliwości, np.: szybsze gojenie się ran, kości, cofanie się trudno uleczalnych chorób, uzdrowienia dzieci, zwierząt i roślin itp., doznając równocześnie ogólnej poprawy samopoczucia. NIE DZIWCIE SIĘ CUDOM, KTÓRE ZACZNĄ SIĘ DZIAĆ. Z dobrodziejstw Znaku Miłości skorzystały już tysiące ludzi na całym świecie - dołącz do nich i Ty.

Ewa S. 2013-06-23: "Rok temu dręczyły mnie potworne stany lękowe. Przyszedł czas że nie byłam w stanie wyjść z domu, iść na drugą stronę ulicy do sklepu (serce waliło mi jak oszalałe i wydawało mi się że za chwilę umrę!). Zakupiłam naklejki i między innymi brelok ze Znakiem Miłości. TO NAPRAWDĘ DZIAŁA I POMAGA!!! Lęki ustały. Wychodzę sama z domu, idę do miasta nawet kilka kilometrów. Podjęłam również pracę. Jestem szczęśliwa, że mogę normalnie funkcjonować! (nadmienię, że osobie, która cierpi na stany lękowe mówiąc jej .... "weź się w garść" to tak jak powiedzieć osobie siedzącej na wózku inwalidzkim, żeby wstała i zatańczyła..."

Mojra 2012-06-17: "Syn przestał się moczyć w nocy odkąd śpi na poduszce (ze Znakiem Miłości). Problem był paroletni , a syn już dość duży. BAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO się cieszę ,dziękuję i wierzę..... Oby jak najwięcej ludzi chciało sobie pomóc." Więcej - kliknij tutaj


Przykładowe produkty ze Znakiem Miłości:
                            

rolka naklejek 500 szt. - 17 zł    prześcieradło 150x70 cm - 58 zł     powłoczka 40x40 cm - 29 zł     


Joy Day - bioaktywny napój probiotyczny
Butelka 500 ml – 36 zł

 

Składniki Joy Day aktywizują naturalne właściwości regeneracyjne organizmu i wspomagają procesy trawienia. Pozytywne skutki spożywania napoju odczuwalne są nieomal natychmiast - następuje redukcja wzdęć, wsparcie procesu trawienia oraz przemian zachodzących w jelicie grubym. Napój  jest doskonały zarówno dla osób, których organizm nie toleruje laktozy, jak i dla tych, którzy nie spożywają nabiału z innych powodów. Uzupełnia skład naturalnej, prozdrowotnej flory bakteryjnej organizmu, istotnej dla jego prawidłowego funkcjonowania. Napój nie zawiera: cukru, substancji dodatkowych takich jak: słodziki, barwniki, konserwanty i aromaty. Więcej - kliknij tutajSerdecznie zapraszamy do naszego SKLEPU,  w którym dostępne są również inne produkty ze Znakiem Miłości, książki oraz preparaty dla zdrowia, a już wkrótce pojawią się nowościpodkładki pod kubek, podkładki pod myszkę oraz damskie koszulki.
Przy zamówieniach  powyżej 250 zł przesyłka na terenie Polski GRATISsmiley

Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec "Loving hearts helping hands" ("Kochające serca, pomocne ręce") w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100 % pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania  kilku, kilkudziesięciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłat można dokonywać na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem": „Dla dzieci z Ugandy”. Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.
Więcej - kliknij tutaj

 
PS1. Jeżeli nie życzysz sobie otrzymywania informacji od nas, to przyślij e-mail z tytułem: rezygnacja.
PS2. Jeżeli uważasz, że ktoś może być zainteresowany tą treścią, to prześlij ten e-mail dalej. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Wyrażam zgodę,tak
Twoje uduchowienie, jeżeli faktycznie jesteś uduchowiona, jest jedyną siłą, która jest zdolna...
Czy jeszcze w tym roku jest planowany taki kurs w Warszawie lub Łodzi? Pozdrawiam.
Proszę o modlitwę dla Kali ❤️. Gdy w lutym prosiłam o wstawiennictwo za nią na drugi dzień...
dziękuję za działanie kręgu medytacyjnego i proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy o...
Zapraszamy na warsztat poświęcony energii kamieni. 2-3 czerwca 2018. Warsztaty, na które...
przepisy
Nieskończona miłość jest jedyną prawdą jaką musimy znać, wszystko inne jest iluzją.
Proszę o modlitwę dla mnie o pracę, bym mogła do emerytury dotrwać w jednym miejscu wsród...
Małgorzata w Modlitwy
Proszę o modlitwę bym miała pracę w mojej miejscowości bym pracowała z serdecznymi ludzmi,a...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
Firmy, które pomogły Fundacji "Świadomość Ziemi"

FIRMA CAMICO


CZYSZCZENIE I PRANIE :
- wykładzin
- dywanów
- tapicerek meblowych
- ozonowanie mieszkań
na terenie Warszawy i okolic 
www.zamawiampranie.pl
kom.: 504- 40 40 40 

 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate