Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 208 505 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Medytacja wsparcia Matki Ziemi - cz. II

MEDYTACJA WSPARCIA DLA MATKI ZIEMI CZ. II
22.03.2016, godz. 19:00 - 21:00


Kochani!

Zapraszamy do kontynuacji wsparcia duchowo-energetycznego procesów wzniesienia Ziemi i jej wskoczenia na nowe tory. To będzie główny temat prac w dniu 22 marca. Zachęcamy do wsparcia Matki Ziemi pełnią miłości, wdzięczności i ufności w jej moc i mądrość. Wysyłajmy miłość nie tylko do niej, ale do całego Układu Słonecznego i jego okolic, bo tutaj to się dokonuje. To nasze kosmiczne podwórko. Ziemia nie wzniesienie się bez podniesienia wibracji w niej, na niej jak i wokół niej. To są proste prawdy, które trzeba przełożyć na wygenerowanie odpowiedniej fali energii wsparcia. Jako istoty duchowe, kosmiczne mamy moc i obowiązek pomagać swojemu obecnemu domowi, którym jest  nasza ukochana Gaja, Matka Ziemia.

Podczas ostatniego wtorkowego spotkania (16.03.2016r) działo się wiele dobrego. Otwierały się portale, poprzez które spływała do Ziemi/Układu Słonecznego niesamowita dawka Boskiego Światła Miłości. U wielu ludzi tworzyły się struktury wiecznie otwartego serca; niebywałej mocy nabierały energetyczne kryształy. Na koniec uczestniczyliśmy w pracy, podczas której otwierane były pola siłowe wokół Ziemi, aby mogła ona dokonać kwantowego skoku na nowe tory istnienia. Mimo trzech prób, nie udało się tego dokonać. I właśnie dzisiaj ma być drugie podejście. Wierzymy, że teraz się uda. Jesteśmy teraz w Warszawie i będziemy grupowo medytować pomiędzy 19:00 a 21:00 na Filtrowej. Nasza wrocławska grupa też będzie medytować w tym samym czasie. Zapraszamy do wszelkiego wsparcia tej pracy na rzecz nas wszystkich.

Pozdrawiam serdecznie, z miłością i wdzięcznością,

Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”   

 

PS. Dziękujemy wszystkim za duży odzew na zeszłotygodniową medytację wsparcia Matki Ziemi. Otrzymaliśmy tez informacje, że inne osoby też dostawały przekazy o ważnych wydarzeniach dla Ziemi, które mają nastąpić od połowy marca do końca kwietnia m.in. o zejściu na Ziemię 12 promienie światła. Jeden taki promień zszedł na Ziemię w 1969 roku. Zaowocowało to ruchem hipisów, co miało wpływ na ogólną zmianę świadomości. Teraz będzie ich dwanaście. Inny przekaz mówi o rozbłyśnięciu supernowej, co spowoduje wyrzut ogromnej masy energii, która dotrze niedługo do naszego Układu Słonecznego. Super! Niech się dzieje, niech moc i mądrość Miłości rozświetli nas i wszystko wokół.   

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha