Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 208 521 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Medytacja wsparcia Matki Ziemi - 16.03.2016

16 MARCA 2016
MEDYTACJA WSPARCIA MATKI ZIEMI

Kochani!

Zapraszamy do energetycznego wspierania pola Matki Ziemi (indywidualnego i grupowego) w nadchodzących dniach, szczególnie 16 marca br. (chodzi o cały dzień). We Wrocławiu grupowo będziemy medytować pomiędzy 19:30 a 22:30. Aby bardziej świadomie uczestniczyć w tym procesie, Duchowi Przewodnicy Miłości proszą o wyrażanie intencji - świadomej zgody na otwarcie swojego wielowymiarowego serca i przyjęcie kolejnego poziomu energetycznego wzrostu.

Pod koniec ubiegłego roku w trakcie naszych co wtorkowych spotkań medytacyjnych, otrzymaliśmy na żywo przekaz dotyczący nadchodzących wydarzeń energetycznych w 2016 roku. Jedna z informacji mówiła o ważnym wydarzeniu, które ma mieć kulminacyjny moment 16 marca br.

Wspomniano również, że kilka planet naszego układu słonecznego (m.in. Merkury, Jowisz, Saturn) w styczniu i lutym znajdzie się w rzadkim ustawieniu. Pomoże to wytworzyć odpowiednie pola siłowe pozwalające Ziemi wejść na kolejny poziom energetycznego wzniesienia. 

Naszym zadaniem miało być wspieranie i uczestniczenie w tym procesie tak, aby neutralizować działania sił ciemności na Ziemi i aby nie nastąpiły fizyczne turbulencje Ziemi powodujące ruchy kontynentów i wody (trzęsienia ziemi, tsunami, katastrofy naturalne). Kolejnym zadaniem było współuczestniczenie w pracach w strukturach energetycznych wewnątrz Ziemi.

Bardzo ważnym wydarzeniem energetycznym ma być również rozbłyśnięcie nowej gwiazdy podczas przesilenia wiosennego (20 marca), która ma dać kolejny impuls do podniesienia świadomości i wibracji wszelkiego życia na Ziemi.

Wspomniany proces ma służyć wzniesieniu Matki Ziemi, więc będzie dotyczył zarówno aspektów oczyszczających i adaptujących wyższe poziomy boskiej świadomości i wibracji. Towarzyszyć ma temu powstawanie nowych generatorów mocy Boskiego Źródła zarówno w Ziemi jak i w ludziach. Istotą tego procesu jest zakotwiczenie jeszcze głębiej boskiego światła w ludziach i tym samym stworzenie namacalnego pola światła.

Od momentu tego przekazu zintensyfikowały się u nas prace energetyczne z przestrzenią serca, tunelami trans galaktycznymi tworzonymi poprzez nasze ciała. Stawaliśmy się portalem, przez który było widać Uniwersum, światy duchowe. Wielokrotnie oczyszczaliśmy Ziemię z starych i nowych złogów, blokad energetycznych. Jedna z prac dotyczyła uwolnienia ogromnej masy zasilającej siły ciemności wewnątrz Ziemi. Odbyło się też dużo prac tworzących podwaliny pod niewyczerpalne generatory mocy Boskiego Światła w przestrzeni serca. 

Zintensyfikowały się też nasze energetyczne wyjazdy – w listopadzie byliśmy w Izraelu, w styczniu w Gwatemali, w kwietniu lecimy na Kubę. W Gwatemali m.in. uwalnialiśmy zablokowane pierwotne kody majańskie. W ciągu kilku miesięcy wykonaliśmy ponad sto ważnych prac energetycznych. To wszystko świadczy o intensywności zmian i potrzebie wspierania Matki Ziemi w procesie wzniesienia.

Warto, więc w nadchodzące dni więcej uwagi poświęcić odczuciom energetycznym i odpowiednio na nie reagować.

Pozwólmy sobie na spowolnienie tempa życia, nie obciążajmy się dodatkowymi zadaniami. Dajmy przyzwolenie na działanie Energii Miłości poprzez nas, nawet poza naszą świadomością. Gdy zacznie spływać Światło pozwólmy mu swobodnie przez nas płynąć. Gdy poczujemy, ze coś ma się poprzez nas uwolnić, to również na to przyzwólmy. W takich momentach ważniejsze jest przyzwolenie, niż wiedzenie i rozumienie. Ono przyjdzie później.

Energia tylko wtedy przez nas przepłynie, gdy jej zaufamy. Może się zdarzyć, że towarzyszyć temu będzie słabość, senność, rozkojarzenie. Takie odczucia często pojawiają się przy wyższych Energiach. Po prostu zaufajcie, że wszystko jest OK. Światło Miłości posiada Boską Mądrość. Wie kiedy, wie jak, wie to, czego my nie wiemy. Nie ma żadnej potrzeby instruowania Energii, jak ma działać. Naszym zadaniem jest przyzwolić i popłynąć razem z Boskim Światłem. Uczyć się błogości w codzienności.

Wspierajmy Matkę Ziemię bezwarunkową miłością na wszystkich wymiarach. To czas naszego świadomego wkładu we Wzniesienie. Ważna jest, aby było w nas jak najwięcej miłości dla Ziemi oraz wszystkiego co na niej żyje. Praktykujmy energetyczną emanację Miłości. Niech z czakry serca wypływa energia miłości, z całego naszego pola emanuje Miłość. Jej aspekty to m.in. pokój, miłosierdzie, współodczuwanie, radość, błogość. Czujmy jak pole Ziemi odpowiada na nasze działania. Gdy ktoś lub coś nie będzie chciało przyjmować miłości, nie naciskajmy, po prostu kochajmy. Kochajmy Matkę Ziemię, ludzi, florę i faunę, sąsiada, polityków, zbrodniarzy i kłamców. Uczmy się mądrości życia od Miłości.

Są dni, że sprawy codzienne, ziemskie są mniej ważne niż sprawy kosmiczne. Schodzą na drugi plan. W te dni niech sprawy kosmiczne będą równie ważne jak codzienne obowiązki i przyjemności. Dopiszmy sobie na najbliższe dni w kalendarzu zajęć (a może na dłużej?) – uważność, zaufanie, wzniesienie, błogość, wsparcie, wybaczenie, medytację dla Matki Ziemi. Matka Ziemi zmienia się szybkimi krokami i wznosi się w świetle Miłości, co umożliwia nam, ludziom  duchowy i osobisty wzrost naszego wielowymiarowego istnienia.

Pozdrawiamy z miłością  
Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS1. Dużo osób nie angażuje się w procesy energetyczne, ponieważ nie widzą, słabo czują, nic nie słyszą czy wręcz się boją. Taka postawa utrudnia bycie kanałem Światła Miłości. Nawet gdy nie wiemy, nie czujemy, to odnawiajmy intencję przyzwolenia na działanie Ducha i Światła Miłości poprzez nas. Wystarczy świadomość, że jest się kanałem Światła, zaufanie Stwórcy. I wtedy zaczną przychodzić wglądy, odczucia, spontaniczne widzenia. Może nie od razu, ale indywidualna ekstra sensytywność będzie się rozwijać. W ten sposób zaczynamy aktywnie uczestniczyć w procesie wzniesienia Ziemi, a tym samy, samego siebie.

PS2. Nie zajmujemy się astrologią, układami planet, więc miłym zaskoczeniem było potwierdzenie przekazu o rzadkim ustawieniu planet na różnych portalach w styczniu br. m. in. tutaj 

Udostępnij

Komentarze

2016-03-12 15:45:57 Elżbieta
Wyrażam zgodę na otwarcie swojego wielowymiarowego serca i przyjęcie kolejnego poziomu wzrostu energetycznego
Tego dnia będę wspierać Matke Ziemię swoją Miłoscią poprzez pole mojego Serca
Pozdrawiam

2016-04-04 09:46:50 Ala
Polecam wszystkim kobietom informacje podawane przez Marka Tarana.
To jest ogromna i stara .wiedza.Kobieta odkrywajac moc w sobie w polaczeniu z cudowna istota jaka jest Matka Ziemia wzmacnia pierwiastek zenski.Do tej pory przewazal meski,teraz czas , by, kobiecosc zamanifestowala sie a zmiany nastapia w prywatnym i.pozi Globalnym zyciu.Pozdrawiam serdecznie .

2016-04-13 01:59:12 Nelly
Wyrażam zgodę na otwarcie swojego wielowymiarowego serca i przyjęcie kolejnego poziomu wzrostu energetycznego.Poprzez pole swojego serca tego dnia i nie tylko, będę wspierać Matkę Ziemię swoją Miłością

Dodaj komentarz

capcha