Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 208 608 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Medytacja - 04.01.2016 r.

MOC MIŁOŚCI I WYPRAWA DO GWATEMALI
4 stycznia 2016 r. Warszawa  od 19:00 do 21:30
 
ul. Filtrowa 71a/4, Human Recycling

WSTĘP WOLNY

Kochani! 
Rok 2016 zaczniemy od zgłębiania i doświadczania MOCY. Mocy Bezinteresownej Miłości. Mocy płynącej z Pierwotnego Źródła Stworzenia, z  Boskiej Natury. Ta moc jest ponad wszystkimi innymi siłami we Wszechświecie (też siłami ciemności).  Zapraszamy do wspólnej medytacji, aby moc była w nas, była obecna w naszym życiu. 

Kolejnym akcentem będzie przygotowanie i dostrojenie się do pola naszej wyprawy do Gwatemali, gdzie wylatujemy nazajutrz po medytacji. Cztery lata temu byliśmy w Meksyku. Mieliśmy być też w Gwatemali, ale firma, która obsługiwała nasz wyjazd  ze względów bezpieczeństwa nie wyraziła zgody na wjazd na teren Gwatemali. Wiedzieliśmy, że kiedyś tam dojedziemy i będziemy kontynuować nasze prace energetyczne. Będziemy w Tikal, nad jeziorem Atitlan, spotkamy się z starszyzną Majów, będziemy uczestniczyć w ceremoniach oraz realizować naszą misję. 

Program wyjazdu znajdziecie tutaj, a to, co nie jest zapisane, a będzie się wydarzać poczujecie duchowo, energetycznie. Kto chce niech się przyłączysmiley

Pozdrawiamy z całego serca. Niech 2016 rok będzie twórczy, przyjemny, radosny, niosący pokój, światło i miłość. Szczęśliwego Nowego Roku!

Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”  

PS.      M - miłość, mądrość, manifestacja
            O  - odpowiedzialność, oświecenie, opanowanie
            C  - czułość, cuda, cnota

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha