Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 301 926 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
5 gość/-ci.

Archiwum wpisów Lipiec 2013


Nasze Wewnętrzne Słońce

Bóg jest Światłością, Bóg jest Miłością,

Gdy Go w sobie obudzisz, wzniecisz Płomień Miłości,

To wokół Ciebie będzie już tylko dzień.

Zniknie wtedy cień, zniknie mrok i lęk.

Jak to zrobić? Jak zmienić noc w dzień?

Czytaj całość...


Ocet Jabłkowy

Ten niepozorny, żółtawy płyn ma niezwykłe właściwości zdrowotne i odżywcze. Zawiera 20 najważniejszych dla organizmu minerałów i działa przeciwalergicznie, jest też niezastąpionym dodatkiem do potraw. Niezwykłe właściwości octu jabłkowego przeanalizował dopiero przed II wojna światową amerykański lekarz Deforest Clinton Jarvis, który odkrył, że jest on znakomitym środkiem odżywczym i doskonałym lekiem na wiele chorób.

Czytaj całość...


Dieta rozdzielna Dr Hay

Fundamentem diety rozdzielnej jest podział artykułów spożywczych na trzy grupy: neutralną, białkową i węglowodanową. Produkty z różnych grup są inaczej trawione i przetwarzane przez nasz układ trawienny. Mieszanie grupy białkowej z grupą weglowodanową obciąża m.in. trzustkę i wątrobę, opóźnia spalanie, dlatego nigdy nie należy ich łączyć... Co dzieje się w naszym żołądku, kiedy dochodzi do jednoczesnego trawienia bialka i skrobi, czyli tradycyjnego polskiego połączenia obiadowego? Kwaśne i zasadowe soki trawienne wydzielane są jednoczesnie, po czym neutralizują się nawzajem. W tej sytuacji żołądek nie jest w stanie dobrze strawic ani bialka, ani skrobi.

Czytaj całość...


Kosmiczne Dostrojenie czyli Duchowe Wakacje z Fundacją

Zdjęcia z naszego pobytu w Garbiczu, gdzie od kilku lat prowadzimy Duchowe Wakacje, medytując, pracując z Matką Ziemią w otoczeniu wspaniałe natury, ćwicząc jogę, kąpiąc się w dźwiękach gongów oraz ożeźwiających wodach dwóch jezior, zażywajc słońca, ucząc się telepatii, tańcząc, dzieląc się i ciesząc swoją obecnością. Radości nie ma końca...

zdjęcia można obejrzeć tutaj

Czytaj całość...


Obudź zmysły w Toskanii

Zapraszamy na tygodniowe spotkanie z Toskanią i z SOBĄ jednocześnie, w ramach projektu „Łączymy zwiedzanie Świata z podróżą w głąb Siebie”.

Toskania to miejsce, gdzie łatwo sobie przypomnieć, co to jest PRZYJEMNOŚĆ oraz jak celebrować Życie.
To będzie prawdziwy luksus - w tygodniowym programie połączymy zwiedzanie Toskanii ze zwiedzaniem i poznawaniem SWOJEGO WNĘTRZA.

Czytaj całość...


Migawki Teresy z wyjazdu do Włoch w maju 2013 - część I

Kochani! Zapraszam na krótkie migawki z ciekawej, pełnej wrażeń podróży do Rzymu, Asyżu i Neapolu z Fundacją Świadomość Ziemi w maju 2013. Dziękuję za wspaniałą organizację Helence i Mariuszowi oraz wszystkim uczestnikom za wspólne przeżycia. Pozdrawiam serdecznie, Theresa Dylak. 

Czytaj całość...


Heart and Mind Festiwal 2013

28 czerwca 2013 roku pod Warszawą w Wildze rozpoczął się trzydniowy Festiwal pod hasłem "WIELE ŚCIEŻEK, JEDNA ZIEMIA". Został on zorganizowany przez Fundację Orzeł Kondor Koliber. Festiwal ten miał na celu zaprezentowanie i poznanie różnych kultur, podejścia do uzdrawiania, rdzennych tradycji. Zaproszeni zostali goście z najodlegleszych zakątków świata oraz Polski; szamani, nauczyciele, uzdrowiciele, wodzowie plemienni, członkowie starszyzny, ale również tereapeuci, wizjonerzy, artyści z różnych dziedzin. My również wzięliśmy udział w tym wspaniałym wydarzeniu.  Więcej informacji o Festiwalu na stronie heartandmindfest.pl galeria zdjęć

Czytaj całość...


Czego ludzie nie oddają Bogu?

Wiele osób, nawet tych wierzących, nie potrafi tak do końca zawierzyć w to, że wszystko czego doświadczają wypływa z istoty doskonalenia i przejawiania się w człowieku Boskiego Ducha, a w Nim duszy danego człowieka. Panuje przekonanie, że jest pewnego rodzaju oderwanie człowieka od Ducha. 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Fundacja Świadomość Ziemi w KURS NAUKI TELEPATII
Tak, planujemy kurs nauki telepatii w Warszawie marzec, kwiecień 2019. Zamieścimy informację na...
Katarzyna (inna, ale z tym samym...:)) w KURS NAUKI TELEPATII
Czy można liczyć na jakiś kolejny kurs w Warszawie?
Zgadzam się.
Przy opisie kamienia księżycowego jest fotka labradorytu. Kamień księżycowy troszkę inaczej...
Fluor to bardzo szkodliwa substancja!!! Od września do końca kwietnia powinniśmy przyjmować...
andrzej z gdyni (kamyk zielony) w Rada Galaktyczna do ludzkości
To Przesłanie pełne miłości i troski wielu już zmieniło i nadal zmienia prowadząc drogami...
Wyrażam zgodę
Tak wyrwżam zgodę
Interesuje mnie cena urządzenia i szkolenia . Pozdrawiam serdecznie
Basia, a może ogólna kondycja higieny jamy ustnej u dzieci jest tam również zdecydowanie...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
Firmy, które pomogły Fundacji "Świadomość Ziemi"

FIRMA CAMICO


CZYSZCZENIE I PRANIE :
- wykładzin
- dywanów
- tapicerek meblowych
- ozonowanie mieszkań
na terenie Warszawy i okolic 
www.zamawiampranie.pl
kom.: 504- 40 40 40 

 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate