Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
Kursy Theta Healing Wrocław, Gdańsk, Przesieka k. Jeleniej Góry

Bezpłatne mini warsztaty
Kurs stopień I,  Kurs stopień II
Anatomia Intuicyjna 
Siedem Planów Egzystencji
Życie to Gra 
ThetaHealing DNA 3

 

Prowadzi
Marianna Bartke -
 prekursorka Theta Healing w Polsce, certyfikowany instruktor z tytuem Science & Master ThetaHealing. Więcej informacji na: www.mariannabartke.com
 

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
MENU

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

NEWSLETTER

Wpisz adres e-mail aby się zapisać lub wypisać:

TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
53-009 Wrocław ul. Ożynowa 23
link do jak dojechać 

UWAGA: godziny pracy biura 
są ruchome! Zadzwoń i sprawdź:
71-3398942; 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
2 705 173 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Takie było otwarcie Fundacji we Wrocławiu

Przejdź do galerii

A taka 52 Medytacja Miłości we Wrocławiu

Przejdź do galerii


Kurs nauki Theta Healing - stopień I - Wrocław - 28-30.08.2015

WROCŁAW 28-30.08.2015 r.  

BEZPŁATNE MINI WARSZTATY THETA HEALING  

Theata Healing wykorzystuje połączenie duchowe ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest w stanie fal mózgowych theta, które pozwalają uaktywnić nadprzyrodzone zmysły jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia, a fizycy kwantowi określają stan theta stanem geniuszu. Nauka techniki Theta jest bardzo prosta, dzięki medytacji opracowanej przez Vianne Stibal z USA. Kurs poprowadzi Marianna Bartke - prekursorkaThetaHealing w Polsce posiadającą tytuł Science & Master Theta Healing. 

 KURS II STOPNIA  WE WROCŁAWIU 02-04.10.2015 r.

Czytaj całość...


Prezentacja możliwości SCIO – medycyna energetyczna XXI w.

Warszawa 05.09.2015, 
Kraków 12.09.2015, Wrocław 19.09.2015 r.

PROMOCYJNA OFERTA DO 30 LISTOPADA 2015 R.
Okazja: mamy do sprzedania jedno używane SCIO w ekstra cenie!

Jesteś zainteresowany zakupem 
napisz, zadzwoń lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy na wykłady otwarte o niezwykłym urządzeniu medycznym klasy II a, jakim jest SCIO™.  Przedstawimy historię, podstawy naukowe i obecne zasady jego działania. Wykonamy przykładowy test i zabiegi, tak aby na żywo pokazać sposób badania i leczenia. Ekstra programy do uzdrawiania zwierząt, przyrody, wspierania działań firmowych i związków partnerskich itd.  SCIO to ultranowoczesny mega kombajn biofeedback'owy. W dodatku bardzo uduchowiony. 

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z INDYWIDUALNYCH BADAŃ I ZABIEGÓW

Czytaj całość...


Terminy wtorkowych medytacji we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy na wtorkowe medytacje otwarte

25.08. 2015 i 01.09.2015
oraz od 15.09.2015 do odwołania

do naszej siedziby przy ul. Ożynowej 23 we Wrocławiu -  godz. 19:00

Więcej informacji na temat medytacji jest dostępnych tutaj.

Czytaj całość...


Na Dzień Dziecka dla sierot z Ugandy

NA DZIEŃ DZIECKA
ZBIERAMY DLA DZIECI Z SIEROCIŃCA W  UGANDZIE

Na prezenty, na uwolnienie dzieci z kamieniołomów, na zakup ziemi
pod dom dla dzieci, zbiórka używanych laptopów i tabletów

Kochani! Okażmy serca i hojność po raz kolejny. Podarujmy sierotom z Ugandy radość z bycia dzieckiem. Wiele z nich musi pracować w kamieniołomach, aby przeżyć.  Crystal Evans przejeżdżała wielokrotnie obok tych kamieniołomów, aż któregoś dnia zatrzymała się  i porozmawiała z chłopcem o imieniu Martin. Jego tato zmarł, a mamy nie było stać na opłacenie szkoły, a nawet zwykłych szkolnych przyborów. Crystal opowiedziała mu o szkole, którą prowadzi w ramach sierocińca „Loving Hearts Helping Hands” i powiedziała mu, że chciałaby go do niej zapisać. Dała słowo, że pomoże jego rodzinie w każdy sposób, tak aby mógł chodzić do szkoły. Teraz, kiedy wchodzi do klasy, widzi jak jego promienny uśmiech rozświetla klasę, a nauczyciele mówią, że Martin jest niezwykle bystrym uczniem. Od tego czasu wyciągnęła z kamieniołomów jeszcze kilkoro dzieci, ale pozostało jeszcze wiele innych, które potrzebują  NASZEJ pomocy.

Crystal zwróciła się z też z prośbą o pomoc w zebraniu 1.500 usd na zakup ziemi pod kolejne budynki dla dzieci. Organizuje też zbiórkę używanych laptopów i tabletów dla dzieci, które mogą zabrać w październiku br. do Ugandy osoby lecące tam z Polski. Znamy te osoby, więc przekazujcie je na nasz adres, a my je podamy dalej. Sami myślimy też o wyprawie do Ugandy i Rwandy w listopadzie br. 

Czytaj całość...


Dziękujemy za datki na rzecz poszkodowanych w Nepalu

DZIĘKUJEMY ZA DATKI NA RZECZ NEPALU
wsparliśmy sierociniec w Katmandu i rodzinę, która straciła dom

Przed kilkoma dniami wróciliśmy z naszej wyprawy do Indii i Nepalu. Nie udało nam się dojechać do Tybetu, bo drogi przez Himalaje pomiędzy Nepalem a Tybetem ciągle są nieprzejezdne. Na koniec podróży dotarliśmy do Katmandu w Nepalu. Mieliśmy ze sobą prawie 1.500 usd do przekazania potrzebującym. Zebrane środki zdecydowaliśmy się przeznaczyć sierocińcowi opiekującym się 125 dziećmi i rodzinie, która straciła dom na prowincji Nepalu. Z wpłat, które wpłynęły po naszym  wyjeździe mamy jeszcze ponad 1000 usd. Te środki przekażemy do Nepalu w przyszłym tygodniu. W imieniu obdarowanych przekazujemy wszystkim darczyńcom moc wdzięczności i podziękowań za wsparcie, współodczuwanie i szczodrość. Dziękujemy i zachęcamy do kontynuowania wpłat – straty są ogromne!  

Czytaj całość...


Po trzęsieniu ziemi wspieramy Nepal i Himalaje - medytacja i zbiórka datków

Kochani,
ze względu na nieprzejezdne drogi w Nepalu i Tybecie zmodyfikowaliśmy trasę naszej wyprawy i cały czas jesteśmy w Indiach. Nadal zbieramy datki na pomoc dla Nepalu. 21.05.2015 zamierzamy pojechać do Katmandu, żeby bezpośrednio przekazać pomoc potrzebującym.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za datki dla poszkodowanych, wsparcie i modlitwy.
Pozdrawiamy i przesyłamy Wam dużo miłości i świata
Mariusz i Helena

 

MEDYTACJA SYNCHRONICZNA DLA NEPALU I HIMALAJÓW
28.04.2015 – godz. 20:00

ZBIÓRKA DATKÓW NA RZECZ POSZKODOWANYCH W NEPALU
bezpośrednio dla potrzebujących - będziemy za kilka dni w Nepalu

Dziś (25.04.2015) dotarła do nas informacja o potężnym trzęsieniu ziemi w Nepalu, gdzie udajemy się za kilka dni. Trzęsienie było bardzo silne, prawie 8 w skali Richtera z kilkoma wstrząsami wtórnymi . Liczba ofiar sięga ponad 1000 osób.  Są duże zniszczenia. Było to najsilniejsze trzęsienie ziemi w tym regionie od 81 lat (więcej kliknij tutaj). 

Jak przy każdej katastrofie jest ogromna potrzeba wsparcia poszkodowanych na każdym poziomie. To, co możemy zrobić już teraz, to modlitwa i medytacja oraz przekazanie datków finansowych. 

Chcemy wesprzeć finansowo konkretne osoby, rodziny w Nepalu, które spotkamy na miejscu. Zwracamy się więc do was o datki na ten cel. Możecie je wpłacać na konto Fundacji (numer konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287) od dzisiaj do końca maja z dopiskiem – na rzecz Nepalu. Sami na ten cel ofiarujemy 200 usd. To, co otrzymamy do 29 kwietnia przekażemy podczas pobytu w Nepalu, a kwotę zebraną po tym terminie prześlemy do Nepalu po powrocie do kraju. Gdybyśmy tam nie dotarli, to na pewno zebraną kwotę przekażemy potrzebującym za pośrednictwem znanych nam przewodników, których mamy w Indii i Nepalu. 

Czytaj całość...


O potrzebie modlitwy w intencji Polski i Ziemi

Kochani! Od Stasia, którego przekazy cieszą się dużą popularnością  na naszej stronie, otrzymaliśmy taki email:

„Dostałem silny impuls, aby opracować stosowną informację o potrzebie modlitwy w intencji Polski i Ziemi, wraz z propozycją takiej modlitwy. Przesyłam Wam ten materiał z prośbą o rozważenie potrzeby umieszczenia go na stronie Fundacji. Pozdrawiam. Korzystając z okazji zasyłam życzenia zdrowych i spokojnych Świąt. Stasiu”

Zamieszczamy całość tekstu, w którym znajduje się wprowadzenie, dużo wyciągów z przekazów duchowych, przemyślenia Stasia o roli narodu polskiego i wzór modlitwy.

Wspaniałych, wesołych, pełnych radości i miłości świąt Zmartwychwstania,
Mariusz i Helena 

Czytaj całość...


Relacja z medytacji na rzecz Morza Bałtyckiego 21.03.2015

Kochani miłośnicy i ratownicy Morza Bałtyckiego! Serdecznie dziękujemy za wasz udział, zapał, wolę pomocy, moc, mądrość i miłość, którą okazaliście Morzu Bałtyckiemu. Otrzymało potężny zastrzyk dobrej energii i jest teraz wdzięczne i spokojne, jak to wyraziła jedna z uczestniczek, która dołączyła do medytacji po wyznaczonym terminie: Morze było bardzo spokojne. Wydawało mi się, że "cieszyło się na mój widok". Przytulało się do mnie. Witało. Ja też miałam wrażenie, że bardzo tęskniłam za nim, a ono za mną. Wokół było pusto. Myślę, że morze po prostu było spokojne, po spotkaniu Was wszystkich tam, kilka godzin wcześniej. Nie mówiło nic do mnie. Tylko czekało z utęsknieniem. Przeprosiłam. wypełnialiśmy się spokojem, wzajemnie. Odnoszę wrażenie, że bardziej morze błogosławiło mnie, niż ja je..." 

Czytaj całość...


Zioła na czasie - Mniszek lekarski

Mniszek lekarski, jako roślina lecznicza wykorzystywany był w już w starożytności. W lecznictwie ludowym stosowany powszechnie, jako środek moczopędny oraz przy problemach żołądkowo- trawiennych. 

Czytaj całość...


Wiosenne oczyszczanie wątroby

Stłuszczenie, przekrwienie i upośledzenie funkcji wątroby mają swoją przyczynę przede wszystkim w nadmiernym spożyciu oczyszczonych produktów skrobiowych (zwłaszcza białej mąki), cukru rafinowanego, tłuszczów nasyconych i mięsa. To również efekt braku surowych produktów, bogatych w enzymy trawienne i błonnik. Groźne są także występujące w żywności zanieczyszczenia chemiczne, metale ciężkie, pestycydy, wirusy, bakterie chorobotwórcze, azotany i azotyny... Każdego dnia wątroba musi dawać sobie z nimi radę. Kumulacja toksyn w organizmie obciąża nadmierną pracą wątrobę, która nie jest w stanie skutecznie pełnić swoich funkcji.

Czytaj całość...


Wege Tort Zbyszka

Na urodzinowym Zjeździe Fundacji Zbyszek poczęstował nas swoim urodzinowym tortem z tofu, który był wyśmienity. Pytacie o przepis - dzięki uprzejmości Zbyszka i Haliny - zamieszczamy go na stronie:)

 

Czytaj całość...


Nowości w sprzedaży 10.03.2015r

Mata ADR to ekran, który w ponad 90 % niweluje szkodliwe dla człowieka działanie pól elektrycznych. Obniżając natężenie szkodliwego elektrosmogu powoduje, że pomieszczenia, w których przebywa człowiek są dla niego bezpieczniejsze i zdrowsze.  tutaj można zakupić

Maty dostępne w różnych rozmiarach: Mata ADR M (1,2 x 0,6 m) Mata ADR L (2,0 x 0,9 m) Mata ADR XL(2,0 x 1,5 m)

Oferta jednorazowa - do wyczerpania zapasów!

Czytaj całość...


10-cio lecie Fundacji - wywiad w Nieznanym Świecie

Jest to artykuł - wywiad z nami, który ukazał się w marcowym wydaniu Nieznanego Świata z okazji 10-cio lecia naszej Fundacji. 

W listopadzie 2004 roku założyliście Fundację „Świadomość Ziemi”. Jak do tego doszło? Co was zainspirowało i czym zajmowaliście się w tamtym czasie? Helena Nieczyporenko: Od dzieciństwa odczuwałam subtelne energie. Potrafiłam dostrzec i rozpoznać choroby, uśmierzyć ból, ale nigdy nie myślałam, że będę się tym zajmowała tak na poważnie. Sytuacja zmieniła się w 2002 roku. Miałam wtedy 33 lata i pracowałam jako główna księgowa. Nagle pogorszyło się moje zdrowie. Zaczęłam mieć wyraźne sny, doświadczać przepływów Energii, spontanicznych wizji...

Czytaj całość...


Jadwiga Kempisty - Leczenie pożywieniem

Rozmowa Janusza Zagórskiego z lek. med. Jadwigą Kempisty na temat zdrowotnych właściwości jajka w naszej diecie.

Czytaj całość...


Jerzy Zięba - Ukryte Terapie

Rozmowa Janusza Zagórskiego (NTV) z Jerzym Ziębą, autorem książki "Ukryte terapie". W tym odcinku tematem wiodącym jest zdrowe żywienie. Takich wykładów jest więcej - można je zobaczyć po kliknięciu "czytaj dalej" i rozwinięciu podanego linka.

Czytaj całość...


XXI Zjazd Luty 2015

Na tym 2 dniowym radosnym zjeździe świętowaliśmy 10 lat działalnosci naszej Fundacji. Hasłem towarzyszącym zjazdowi było ŻYCIE. Były medytacje, cermonie, gongi, będny. Odbyły się 2 medytacje synchroniczne, z tymi osobami, ktore nie mogły uczestniczyć w zjeździe osobiście. Na Zjeździe gościli Steven i Renata z Anglii, którzy prowadzii dla nas Ceremonię Quan Yin - Bogini Miłosierdzia, Łaski i Manifestowania Wiedzy.

Tutaj można zobaczyć zdjęcia ze Zjazdu.

Dzięki za wspólne 10 latsmiley

Czytaj całość...


Medytacja Synchroniczna na rzecz Matki Ziemi i ludzkości - relacje uczestników

Kochani,
dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w Medytacji Synchronicznej.
Poniżej będziemy zamieszczać wrażenia uczestników. Bardzo zachęcamy, abyście drogą mailową (adres: fundacja@swiadomosc-ziemi.org) podzielili się z nami swoimi doświadczeniami, a my zamieścimy je na tej stronie.

Naszą relacja zamieścimy wkrótcesmiley

Z Miłością
Helena i Mariusz
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Czytaj całość...


Wyprawa do Tybetu 2015

Nasza kolejna "Fundacyjna" podróż to
Mistyczna Wyprawa do Tybetu
29.04.-22.05.2015 r. 

 

Czytaj całość...


Najsilniejszy naturalny antybiotyk

Ten Super-Tonik zabija wszystkie bakterie gram-dodatnie i gram- ujemnie, wirusy i grzyby – w tym współczesną plagę – Candida. Oczyszcza krew i poprawia jej cyrkulację. Oczyszcza węzły chłonne i przepływ chłonki. Zawiera 7 naturalnych najsilniejszych substancji  przeciwbakteryjnych i przeciwwirusowych.

Czytaj całość...


XXI Zjazd Ratowników Ziemi 28.02.-01.03.2015 Warszawa

Zjazd odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Polnej 7a

ŚWIĘTUJEMY 10 LAT FUNDACJI „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”

Kochani! Na ten szczególny zjazd zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek uczestniczyli w spotkaniach i innej działalności Fundacji, jak i tych, którzy jeszcze nie mieli takiej okazji. Dziesięć lat, dwadzieścia zjazdów to odpowiedni moment, aby spotkać się ponownie i połączyć siły dla dobra ludzkości i Matki Ziemi. Tym bardziej, że hasłem towarzyszącym zjazdowi jest ŻYCIE. Mamy tu na myśli życie przez duże „Ż”, ponieważ Miłość to Życie i nie ma pełnego życia bez miłości. Serdecznie zapraszamy.

ŻYCIE
(hasło towarzyszące zjazdowi)

W zjeździe mogą uczestniczyć osoby, które jeszcze z nami wspólnie nie medytowały i nie spotykały się. Najważniejsza jest otwartość serca, współobecność w duchu miłości i światła!

Czytaj całość...


Hatoriański Strumień Światła

Dźwiękowa Medytacja Hatorów przez Toma Kenyona

Hatorowie od wielu tygodni prosili mnie o wysłanie tej medytacji dźwiękowej z uwagi na ekstremalny stres jaki wiele osób doświadcza i będzie doświadczało w swoim życiu. 

Czytaj całość...


Rezonans Schumanna - obserwacje fal

Jakiś czas temu pisaliśmy o wpłwywie Rezonansu Schumanna na nasze zdrowie. A teraz na tej stronie możemy codziennie obserwować jak zmieniają się te fale, jakim ulegamy cyklom. 

Czytaj całość...


Rezonans Schumanna - wpływ na zdrowie

Uzdrawiająca częstotliwość, Rytm Ziemi zakłócony przez zdobycze cywilizacji.  Rezonans Schumanna to zjawisko powstawania stałych fal elektromagnetycznych między Ziemią i jonosferą przy niskich i ultra niskich częstotliwościach. Ludzie odkryli istnienie tego mechanizmu dopiero w połowie XX wieku. Rezonans długo był na stałym poziomie, od kilkunastu lat zaczyna ulegać zmianie.

tutaj można codziennie sprawdzać cykle fal

Czytaj całość...


Jak stres wpływa na ciało

Wykład mgr Olgi Stuglik na temat wpływu stresu na organizm człowieka. Mechanizm i konsekwencje reakcji na stres przy współczesnym trybie życia. Problem nadmiaru glukozy, spowodowany brakiem wytężonej pracy mięśni w sytuacjach stresowych. Kortyzol i hormon DHAE. Wazopresyna - zahamowanie procesu wydalania wody. Stres przewlekły oraz jego skutki na funkcjonowanie organizmu człowieka.

Czytaj całość...


Życzenia od Dzieci z Ugandy

Wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich!

Gratulujemy zakończenia roku szkolnego 2014!

Każde dziecko jest jak ziarno. Wszystko, czego potrzebują dzieci, to otoczenie ich miłością, wiarą i zaufaniem oraz stworzenie i danie im przestrzeni do rozwoju. Z nadzieją czekamy, aż wszyscy uczniowie rozkwitną.

                             Loving Hearts Helping Hands - Kochające serca Pomocne ręce
Aby pobrać życzenia kliknij na zdjęcie lub tutaj

Czytaj całość...


Grudzień 2014 - gość specjalny - Crystal Evans z Ugandy

W grudniu br będziemy gościć Crystal Evans, kanadyjkę, założycielkę sierocińca „Loving Hearts Helping Hands” w Ugandzie. Cieszy nas to niezmiernie. Poznaliśmy się 5 lat temu w Ugandzie podczas naszej grupowej podróży po środkowej Afryce. Od tej pory systematycznie wspieramy sierociniec, który Crystal prowadzi od 2007 roku. Zaczynała od kilkunastu dzieci, teraz zapewnia opiekę prawie 200 sierotom! Ponieważ jest ogromna potrzeba niesienia pomocy miejscowym dzieciom, chce podwoić ich liczbę w sierocińcu – do 400 dzieci. Wow…   

Jak chce to zrobić? Jak zaczynała? Dlaczego w Ugandzie?
Jak na co dzień opiekować się 100, 200, 300, 400 dziećmi?
Jak będąc matką trojga dzieci ma się siły na prowadzenie sierocińca? 

O tym wszystkim opowie sama Crystal:

PREZENT NA PRZYJAZD CRYSTAL – SCIO™

Czytaj całość...


13-14.12.2014 - LVI (56) Medytacja Miłości - Warszawa

MEDYTACJA WZNIESIENIA
MEDYTACYJNY WEEKEND W WARSZAWIE
13.12. od 18:30 do 21:30, 14.12. od 11:00 do 15:00
Warszawa ul. Filtrowa 71a/4 - I piętro - "Human Recycling"

GOŚĆ SPECJALNY - CRYSTAL EVENS Z UGANDY
założycielka i zarządca sierocińca "Loving Hearts Helping Hands"

Będziemy medytować nad tematem szeroko pojętego wzniesienia – wzniesienia ducha, uczuć, potencjału mentalnego. Będziemy pracować dla Matki Ziemi, ludzkości, Kosmosu. Zapowiada się roboczy weekend :). Umilą nam go gongi, wege przekąski, a przede wszystkim atmosfera spotkania się w gronie bratnich dusz. Zapraszamy na Filtrową. WSTĘP WOLNY (bez obuwia, weź ze sobą kapcie, ciepłe skarpetki)! Dla przyjezdnych możliwość noclegu na miejscu (na podłodze, weź ze sobą karimatę i śpiwór). Kto nie może przyjechać, niech dołącza się duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli. Jesteśmy jednością, jednym sercem, jednym umysłem. Błogosławimy wszystkich. Do zobaczenia także na zjeździe. 

XXI Zjazd Ratowników Ziemi: 28.02 – 1.03.2015 Warszawa

Czytaj całość...


SZUKAMY OSÓB DO PRACY

 SZUKAMY OSÓB DO PRACY  WE WROCŁAWIU PRZY UL.OŻYNOWEJ 23:

  • SPECJALISTA DS. MULTIMEDIÓW: grafik komputerowy/video software/webmaster/FB, ½ etatu lub własna działalność, umowa o dzieło - do ustalenia. 

Oferty pracy CV ze zdjęciem przysyłać na fundacja@swiadomosc-ziemi.org 

Czytaj całość...


10 lat Fundacji "Świadomość Ziemi"

ŚWIĘTUJEMY 10 LAT FUNDACJI

4.11. 2014 we Wrocławiu na co wtorkowej medytacji 
13 i 14 grudnia 2014 w Warszawie na LVI (56) Medytacji Miłości 
28.02 i 1.03. 2015 w Warszawie na XXI Zjeździe Ratowników Ziemi 

Kochani! Z CAŁEGO SERCA wyrażamy naszą radość i wdzięczność, za bycie z nami przez te 10 lat. Dziękujemy za życzliwość, przychylność, akceptację. Dziękujemy za zainteresowanie i wspieranie naszych idei i działań. Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy na naszej drodze przez te 10 lat. Tym którzy byli blisko z nami, jak i tym, co znają nas tylko z naszych książek, biuletynów, ogłoszeń, Internetu. Ostatnich 10 lat pokazało nam, jak wiele ludzkich aniołów żyje wokół nas. Ludzi, którzy ...

Czytaj całość...


Oczyszczanie organizmu - Michał Tombak

Nigdy nie jest za późno, ale im prędzej, tym lepiej.  Organizm każdego człowieka posiada 7 systemów oczyszczania ze śluzu, substancji smolistych i innych „brudów", które niszczą nasze zdrowie. Jeżeli jeden lub kilka systemów oczyszczenia nie spełnia swoich funkcji, to wywołuje różne choroby. W książkach Michała Tombaka (Jak Żyć Długo i Zdrowo) można znaleźć wiele cennych informacji odnośnie wspierania zdrowego tryby życia i oczyszczania organizmu.

Czytaj całość...


Komputerowe zabiegi i badanie ciała rewelacyjną metodą SCIO

WARSZAWA, WROCŁAW
badania i zabiegi prowadzi
Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski 

Zapisy: 509-905498. Ilość miejsc ograniczona!
TAKŻE UZDRAWIANIE DUCHOWE, PORADY ŻYCIOWE, THETA HEALING

   Gorąco polecamy badania ciała i podświadomości metodą SCIO. Samo bezbolesne badanie trwa tylko 4 min. ale na jego omówienie i udzielenie porad (dieta, suplementy, emocje, wskazanie najlepszych terapii i leków, skorzystanie z wirtualnego doktora, dotarcie do przyczyn chorby itd.) przeznaczamy prawie półtorej godziny. SCIO umożliwia zbadanie indywidualnych reakcji pacjenta na wielu poziomach. Dociera w głąb komórek, zakamarki organizmu, gdzie inne urządzenia i badania medyczne nie sięgają. Dzięki temu możemy zyskać wiele cennych informacji w czasie jednej niepowtarzalnej sesji (dla pełniejszego wglądu zalecane 2-3 sesje). 
  Jeżeli zdecydujesz się połączyć badanie z zabiegami, to od razu będą przywracane Tobie wzorcowe wibracje, likwidowane grzyby, pasożyty, oczyszczana krew i wiele innych. Praktycznie podczas jednej sesji robi się równocześnie około 40-60 zabiegów m.in. detoks, stymulacja organów, akupunktura, homeopatia, relaks, odmładzanie z szczególnym naciskiem na aktualne schorzenia i choroby. Cały czas jesteśmy pod wrażeniem wnikliwości i dokładności badań oraz skuteczności zabiegów.
  Historia SCIO sięga lat 80-ty ubiegłego wieku. W chwili obecnej pracuje na nim prawie 20 tys. lekarzy i terapeutów na całym świecie, a drugie tyle jest używane rodzinnie. SCIO poznaliśmy poprzez naszą przyjaciółkę, Teresę Dylak ze Szwecji, która zajmuje się terapią SCIO od 12 lat z wieloma sukcesami. Oto kilka opinii jej pacjentów:

Czytaj całość...


Eskalacja Węzłów Chaosu i Rozkład Trójwymiarowej Rzeczywistości

Moim zdaniem jest to jedna z pilniejszych wiadomości jakie Hatorowie kiedykolwiek mi  przekazali, z uwagi na naturę zmian jakie dostrzegli oni w naszej niedługiej przyszłości.

Gdy spytałem ich o tytuł jaki powinienem wybrać do tego przekazu, ich odpowiedź była taka, że weszliśmy w przyspieszającą fazę planetarnego chaosu i jesteśmy zarówno świadkami jak i  doświadczającymi rozkładu tej trójwymiarowej rzeczywistości jaką do tej pory znaliśmy.

Czytaj całość...


Jerzy Zięba - Ukryte terapie

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym nowotworom. Książka "Ukryte Terapie" powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznych są zupełnie nieznane. 

Czytaj całość...


Nowoczesna nauka na tropie myśli, emocji, uczuć i przekonań

 

Film poświęcony potężnym narzędziom do kreowania rzeczywistości, którymi dysponujemy jako istoty fizyczne. Narzędzia te oddziaływują bezpośrednio na rzeczywistość w dużej mierze dzięki prawu rezonansu, Prawo rezonansu, to nie tylko potencjalna realizacja tego, o czym pomyślimy, ale o wiele bardziej złożona kwestia. Sprowadza się ona do tego, że wszyscy będąc częścią Stwórcy jesteśmy także stwórcami, co się wiąże z olbrzymią ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za wszystko ca ma miejsce w nas samych jaki przede wszystkim dookoła nas. Ludzie leniwi i niechętni do odpowiedzialności przyjmą film sceptycznie lub poczują się wręcz obciążeni i przytłoczeni. Nie należy jednak zbyt wiele uwagi poświęcać temu, co się już stało, lecz momentowi TU I TERAZ. To właśnie TU i TERAZ jest moment na zmianę sposobu życia, na stanie się zdrowym, na zmianę sposobu postrzegania świata i stania się świadomym kreatorem, gdyż kreacja trwa ciągle i nie ma końca. Bądźmy tego świadomi, kogo zasilamy energią, kogo osłabiamy, co tworzymy a co być może niszczymy. Jesteście wspaniali! TO WŁAŚNIE TY JESTEŚ ZMIANĄ!

Czytaj całość...


5.10.2014-LV (55) Medytacja Miłości - Warszawa

DIAMENTOWA MEDYTACJA
5 październik 2014 od godz.12:00 do 15:00
Warszawa ul. Filtrowa 71a/4 - I piętro - "Human Recycling"

Kochani! Motywem przewodnim tej medytacji będzie praca z Diamentową Energią, z którą ostatnio intensywnie pracujemy. Opowiemy też o naszym wyjeździe do Szwajcarii, gdzie byliśmy od 3 do 12 września (pójdzie za tym oczywiście intensywny przekaz energetyczny). Kto chce niech przyjeżdża, dołącza się duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli. WSTĘP WOLNY (bez obuwia, weź ze sobą kapcie, ciepłe skarpetki)!

Czytaj całość...


Wyprawa do Szwajcarii - wrzesień 2014

WYPRAWA PO SZWAJCARII
relacja, galeria, podziękowanie za wsparcie

   Na początku września 2014r. (od 3 do 14) odbyliśmy naszą koleją energetyczną wyprawę. Tym razem głównym celem była Szwajcaria. Dziennie robiliśmy 3 do 6 prac energetycznych. Oczyszczaliśmy, kotwiczyliśmy nowe wzorce i matryce. Przywracaliśmy naturalną energetykę gór. Ten wyjazd bardzo wyraźnie pokazał nam jak mocnym zaburzeniem energetycznym są tunele górskie, a przede wszystkim ich budowanie bez poszanowania sfery energetyczno – duchowej, duchów gór. Ogólnie mówiąc pracowaliśmy nad tym, aby energia tego kraju służyła ludzkości i Matce Ziemi, a nie fortunom i stowrzyszeniom wyrosłym na tajnej i brudnej bankowości oraz zwolnieniach podatkowych. zdjęcia w galerii

Czytaj całość...


Jarmuż - skarbnica zdrowia

Jarmuż jest najzdrowszym warzywem na kuli ziemskiej i nie bez celu nazywany jest królem zieleniny. Oprócz walorów smakowych posiada liczne właściwości lecznicze, rzadko przez nas doceniane. Jest skarbnicą witamin: A, B1, B2, B6, C, E, K, PP, składników mineralnych: żelaza, wapnia, magnezu, potasu, sodu, fosforu, chloru, miedzi, manganu, zawiera kwas foliowy, flawonoidy, związki siarki, węglowodany, białko, karotenoidy, luteinę, zeaksantynę, błonnik, chlorofil, polifenole, polisacharydy, sulforafan, kwasy tłuszczowe omega 3...

Czytaj całość...


Diatomit - Ziemia Okrzemkowa

Pojedyncza dawka ziemi okrzemkowej zawiera miliony ujemnie naładowanych pancerzyków okrzemek, przyciągających dodatnio naładowane bakterie, grzyby, pleśń, pierwotniaki, wirusy, endotoksyny, pestycydy i pozostałości po lekach, bakterie E-Coli i ciężkie metale wiążąc je w cylindrycznej strukturze pancerzyków i opuszczając układ trawienny poprzez mechanizm wydalania w postaci kału. Stwierdzono również fakt absorbowania związków metyl rtęciowych [CH3Hg]+ (rtęć uwalnia się z wypełnienia amalgamatowego zęba a przebywając w jelicie tworzy związki metyl rtęciowe) oraz białkopodobnych toksyn produkowanych w wyniku zatruć układu pokarmowego.

Czytaj całość...


Co to są PROBIOTYKI?

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) probiotyki to „żywe drobnoustroje, które podane w odpowiedniej ilości wywierają korzystny wpływ na zdrowie gospodarza”.

Czytaj całość...


Grzyby Shitake - Leczniczo

Grzyby Shitake mają niesamowite właściwości lecznicze, dlatego w medycynie chińskiej są nazywane eliksirem życia. Zawarte w grzybach antyoksydanty (shitake zawierają najwięcej tych substancji wśród roślin na świecie) – zapobiegają starzeniu się komórek, a witaminy i minerały w nich zawarte wspomagają układ odpornościowy i pomagają w walce ze stresem. Grzyby Shitake pomagają też zwalczać komórki rakowe – co potwierdziły badania przeprowadzone w Krajowym Instytucie Badania Raka w Tokio.

Czytaj całość...


Miłość jest jak róża

Miłość jest jak róża. Wieńczy ją piękny kwiat, pachnący, urzekający. Ale droga od ziarna, korzenia, łodygi do kwiatu jest długa i ciernista. Ciernie chronią przed zewnętrznym atakiem, a nie przed wewnętrzna stroną – drogą.  
   Pniesz się w górę, ku światłu, wysoko, prosto do celu i rozkwitasz zanim do niego dojdziesz. Rozsiewasz piękną woń, która potrafi rozejść się po dużym obszarze. Wabisz kolorem, wyglądem i zapachem, a nawet smakiem, bo pęki róż, płatki są dobre, smaczne i pożywne.

Czytaj całość...


Len - reguluje hormony?

Siemię lniane to najbogatsze źródło lignanów (fitoestrogenów) pośród produktów żywnościowych. Lignany to roślinne związki, które korzystnie wpływają na gospodarkę hormonalną, szczególnie kobiet.  Lignany to zarówno przeciwutleniacze jak i hormony roślinne (podobnie jak izolflawonidy zawarte w soi) występujące w najwyższym stężeniu w lnie (siemieniu lnianym). Ze względu na nieprzebadane do końca działanie hormonalne, nie zaleca się ich suplementów, ale jak najbardziej w postaci naturalnej, czyli przede wszystkim zmielonym lnie, ale również sezamie, pestkach dyni i słonecznika, zbożach i niektórych warzywach i jagodach.

Czytaj całość...


Warzywa na czasie - Dynia

Dynia jest zasobna w wiele cennych składników mineralnych, m.in. potas, wapń, fosfor, magnez i żelazo. Miąższ dyni zawiera szczególnie dużo ma prowitaminy A (beta-karoten - przeciwutleniacz zapobiegający powstawaniu chorób nowotworowych), E oraz witamin B1 i B2. Zawiera też witaminy C i PP, kwas foliowy i pantotenowy, a także błonnik i pektyny.

Czytaj całość...


Drzewo Życia - Planetarny Przekaz Hathorów

Oferujemy tobie tę medytację w krytycznym momencie twojego przejścia do wyższych wibracyjnie stanów świadomości. Czas tej Światowej Medytacji, ujmując to metaforycznie, jest jakby momentem pękania Kosmicznego Jajka. Medytacja ta jest energetycznym kluczem, który może otworzyć przed tobą prawdziwy skarbiec świetlistych królestw pozwalając przejść przez wąską bramę, przed którą właśnie stanąłeś.

Czytaj całość...


Gabor Mate - Jak leczyć uzależnienia

Gabor Maté jest kanadyjskim lekarzem węgierskiego pochodzenia , który specjalizuje się w badaniu i leczeniu uzależnień, a także jest powszechnie uznawany za jego unikalne spojrzenie na Attention Deficit Disorder i jego mocno zakorzenioną wiarę w związek pomiędzy umysłem a zdrowym ciałem. Popularny mówca i lider seminariów w powyższej tematyce, jest stałym felietonistą Vancouver Sun i The Globe and Mail.
 

Czytaj całość...


Fizyka kwantowa, umysł, geny - Bruce Lipton

Dzięki ostatnim postępom Bruce'a Liptona w biologii komórkowej nauka obwieszcza ważny ewolucyjny punkt zwrotny. Przez prawie pięćdziesiąt lat utrzymywaliśmy się w iluzji, że nasze zdrowie i przeznaczenie były zaprogramowane w naszych genach - koncepcja ta odnosi się do determinizmu genetycznego. Podczas gdy masowej świadomości obecnie wpajany jest pogląd, że charakter czyjegoś życia jest ustalany genetycznie, radykalnie nowe rozumowanie rozwija się na wiodącej krawędzi nauki. Biolodzy komórkowi rozpoznają teraz, że otoczenie, zewnętrzny wszechświat i nasza wewnętrzna fizjologia i co najważniejsze, nasza percepcja otoczenia, bezpośrednio kontroluje aktywność naszych genów.

Czytaj całość...


Jak się otworzyć na Miłość?

Co to znaczy być otwartym? Jak się otworzyć i coraz bardziej rozwierać–otwierać na Miłość? Jak utrzymać ciągły stan gotowości, otwartości na kosmiczne, duchowe, energetyczne i świadomościowe stany nowości?

Czytaj całość...


Ćwiczenia wspomagające oczyszczanie

Filmiki te zostały nagrane podczas naszego ostatniego warsztatu "Czyste Ciało i Umysł" (więcej tutaj) w kwietniu 2013 roku. Nie jest to profesjonalne nagranie, jakość nie jest najlepsza, za to ćwiczenia - joga prowadzona przez Agnieszkę Wiśniewską najwyższej jakości. Niektóre oczywiście się powtarzają, dlatego warto obejrzeć, poczuć i poćwiczyć. Polecamy! Aby obejrzeć drugi filmik kliknij na "Czytaj całość"

W TYM ROKU: PRZEŁOM MARZEC - KWIECIEŃ 2014
SZCZEGÓŁY WKRÓTCE  

Czytaj całość...


Wewnętrzne Słońce

Według Hatorów, nasza siła życiowa (lub sekhem) “rodzi się” w splocie słonecznym (to Trzecia Czakra), i stąd ta subtelna siła życiowa promieniuje na całe ciało, jednocześnie spływając do Pierwszej i Drugiej Czakry stając się pierwotną siłą dla wzniesienia świadomości jak i energii „seksualnej”.

Czytaj całość...


Mit produktów pełnoziarnistych

Produkty pełnoziarniste uważane są za tzw. „zdrowsze” niż tradycyjne białe. Pełnoziarnisty chleb, pełnoziarnisty makaron czy brązowy ryż są w istocie zdrowsze posiadając więcej składników odżywczych i błonnik. Jednak napis „pełnoziarnisty” daje ludziom poczucie bezpieczeństwa i usypia czujność.

Czytaj całość...


Terapia Biorezonansem (BRT)

Terapia Biorezonansowa uważana jest za terapię energetyczną, w której nie stosuje się żadnych medykamentów, dlatego też jest nie inwazyjna. Zasadniczo głównym celem terapii jest biologiczne energetyzowanie i stabilizowanie ciała, tak by pobudzić system immunologiczny. Silny system immunologiczny oznacza w skrócie, iż samo uzdrawiające możliwości ciała będą w stanie regulować i przywracać optymalny stan ciała.

Czytaj całość...


W czym pomocny jest Biorezonans?

Jak już pisaliśmy (link) Terapia Biorezonansowa służy temu, aby na tyle wzmocnić i pobudzić system immunologiczny, aby doprowadzić wszystkie systemy organizmu do równowagi i możliwości samoregulacji, samo-uzdrawiania (homostazy).

Czytaj całość...


Czym jest Biofeedback

Biofeedback, biologiczne sprzężenie zwrotne – dostarczanie człowiekowi informacji zwrotnej („feedback”) o zmianach jego stanu fizjologiczneg. Zmiany fizjologiczne organizmu monitorowane są przez odpowiednie urządzenie, np. pomiarowy system komputerowy.  Metoda ta wykorzystywana jest między innymi w psychologii, w medycynie, w parapsychologii, ale także w sporcie czy biznesie. 


 

Czytaj całość...


Wnoszenie obecności w każdy dzień życia

Czytaj całość...


Odpromiennik ze Znakiem Miłości

Silny i skuteczny odpromiennik smogu elektromagnetycznego. Chroni i neutralizuje szkodliwe promieniowanie pochodzące z telefonów komórkowych i stacjonarnych, komputerów, laptopów, telewizorów, czajników bezprzewodowych, mikrofali i innych urządzeń elektrycznych.

tutaj można kupić 

JUŻ W SPRZEDAŻY!

Czytaj całość...


Medytacja do zaistnienia Boskiej Tkanki w nas

   Wnikając w przesłanie Boskiej Tkanki wiemy, że nie rozmawiamy o pojedynczej komórce, zaczynie, impulsie. Tkanka to coś więcej. To zespół komórek o podobnej budowie i czynnościach, przystosowana do wykonywania określonej funkcji na rzecz całego organizmu. Boska Tkanka jest m.in. strukturą materializacji, przejawieniem Boskiej Mocy Tworzenia. Zbliża nas do manifestacji tworzenia, do bycia współ/i -twórcą.

Czytaj całość...


Planetarny Przekaz Toma Kenyona

To przesłanie jest wezwaniem do konkretnej i bardzo wymagającej formy służby na rzecz planety. Będziecie wiedzieć, czy to powołanie do udziału w Służbie Planetarnej trafiło do was, kiedy poczujecie odpowiedź w swoim sercu/umyśle oraz odczujecie ożywienie swojej istoty.  Mówiliśmy o tym już wcześniej ale jeszcze raz powtórzymy, “Podróż Inicjowanej Osoby jest sztuką stosowania Świadomości w życiu”. I to dzięki jej stosowaniu możecie osiągać większe mistrzostwo. Tym, którzy poczuli powołanie aby przyłączyć się do tego szczególnej służby planecie, przesyłamy naszą największą wdzięczność. Hatorowie 26 Listopada 2013

Czytaj całość...


Na surowo - cofanie cukrzycy

Film opowiadający historię grupki osób chorych na cukrzycę i ich przemiany podczas 30 dniowej terapii za pomocą wyłącznie surowego pożywienia.

Czytaj całość...


Ogólny, bieżący plan spotkań, warsztatów

MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA 
każdy wtorek od godz.18:30 do 21:00 –
Wrocław, Warszawa (wstęp wolny)

MEDYTACJE NA RZECZ MATKI ZIEMI 
każda wtorek d godz.18:30 do 21:00 –
Wrocław, Warszawa (wstęp wolny)

INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA,
KONSULTACJE ŻYCIOWE 
stałe przyjęcia - Wrocław 

Czytaj całość...


Czytanie duszy, skanowanie ciała

INDYWIDUALNE ZABIEGI, PORADY, UZDROWIENIA
prowadzone przez Helenę Nieczyporenko i Mariusza Brzoskowskiego 
we Wrocławiu, Warszawie i na wyjazdach

CZYTANIE DUSZY, SKANOWANIE CIAŁA, UZDRAWIANIE

WARSZAWA - 16 i 17 grudzień 2013
zapisy: 509-905498

STAŁE PRZYJĘCIA - WROCŁAW
zapisy: 509-905498

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA   
ROBIMY ZABIEGI NA ODLEGŁOŚĆ - SESJE TELE. I SKYPE

Czytanie duszy i skanowanie ciała to paranaturalny wgląd w wielowymiarowe ciało człowieka (fizyczne, mentalne, emocjonalne, eteryczne, przyczynowe, energomagnetyczne, duchowe). Dzięki darowi jasnowidzenia i jasnosłyszenia, Helena Nieczyporenko odczytuje aktualny stan badanego na wielu poziomach. Możliwość umówienia się na dalsze zabiegi. 

Czytaj całość...


Medytacyjny Krąg Uzdrawiania

Serdecznie zapraszamy na wtorkowe medytacje

25.08. 2015 i 01.09.2015
oraz od 15.09.2015 do odwołania

do naszej siedziby przy ul. Ożynowej 23 we Wrocławiu -  godz. 19:00


 

MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA
 

POTRZEBUJESZ UZDROWIENIA? TWOI BLISCY? NIE MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W MEDYTACJI - NAPISZ LIST, EMAIL – ZADZWOŃ - PRZYŚLIJ SMS DOŁĄCZYMY PROŚBĘ DO NASZYCH MEDYTACJI PRZYŁĄCZ SIĘ  MENTALNIE, DUCHOWO I WZMOCNIJ PROCES UZDROWIENIA

 
   

Czytaj całość...


Porady, zabiegi, uzdrawianie

OFERUJEMY INDYWIDUALNE PORADY I ZABIEGI UZDRAWIANIA 
 
  • Masaże z przekazem energetycznym i słownym
  • Bioenergoterapia z pomocą Duchowych Uzdrowicieli
  • Masaż jamy brzusznej
  • Duchowe konsultacje i porady życiowe
  • Oczyszczanie ludzi, mieszkań, domów
  • Usuwanie blokad, zaszłości itp.
  • Inne w zależności od potrzeb
 
Zabiegów i porad udziela Helena Nieczyporenko oraz Mariusz Brzoskowski.  Informacja i zapisy: 509-905-498, 71-3398942. Koszt od 150 zł w zależności od rodzaju zabiegu, konsultacji. Opłata przeznaczona jest na działalność Fundacji "Świadomość Ziemi".

Czytaj całość...

Na naszej stronie
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOREZONANS SCIO

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI
WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, QXsubspace

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad
Szwajcaria 2014

 Na początku września 2014r. (od 3 do 14) odbyliśmy naszą koleją energetyczną wyprawę. Tym razem głównym celem była Szwajcaria. Dziennie robiliśmy 3 do 6 prac energetycznych. Oczyszczaliśmy, kotwiczyliśmy nowe wzorce i matryce. Przywracaliśmy naturalną energetykę gór. Ten wyjazd bardzo wyraźnie pokazał nam jak mocnym zaburzeniem energetycznym są tunele górskie, a przede wszystkim ich budowanie bez poszanowania sfery energetyczno – duchowej, duchów gór. Ogólnie mówiąc pracowaliśmy nad tym, aby energia tego kraju służyła ludzkości i Matce Ziemi. 

Przejdź do galerii

Human Recycling

Nowa przestrzeń rozwoju osobistego i duchowego oraz kontynuacja przesłania Fundacji „Świadomość Ziemi” w Warszawie przy ul.Filtrowej 71A m4.

Human Recycling to program, którego celem jest transformacja świadomości na różnych płaszczyznach, poznanie siebie w relacji z otaczającym światem.

W Human Recycling odbywają się regularne spotkania medytacyjne, zajęcia jogi i różnego rodzaju warsztaty. W każdy wtorek medytacja na rzecz Ziemi i ludzkości oraz krąg uzdrawiania od 19:00 do 21:00.

 www.humanrecycling.pl

Archiwum
Firmy, które pomogły Fundacji "Świadomość Ziemi"

FIRMA CAMICO


CZYSZCZENIE I PRANIE :
- wykładzin
- dywanów
- tapicerek meblowych
- ozonowanie mieszkań
na terenie Warszawy i okolic 
www.zamawiampranie.pl
kom.: 504- 40 40 40 

 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate
Ostatnie komentarze
Poprosze o przeslanie dobrej energii mojemu psu, 2 miesiace temu usunieto mu cala sledzione z...
Wszystko to tak pjeknje brzmi a ja chce polaczyc sie ze zrodlem milosci.
Tak, wyrażam zgodę na świat oparty na bezwarunkowej miłości, wsparciu, szacunku i współpracy...
Tak, wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę.
Budzę się rano z bólem głowy. Zakładam noc Kairu (bransoletka), ból mija. Wypróbowałam...
Joe Vitale skupia się na umyśle czyli generuje ruch i aktywność a nie tego...
Wierze w aniolki i modle się często archanioly Michal Gabriel i Rafael bardzo pomocne
Ja stosuję się do witarianizmu w 50 procentach. Oprócz tego czasami jadam mięsko (bardzo...
Boże wybacz mi moje wszystkie grzechy , za które bardzo żałuję. Przyjmij moje wszystkie sprawy...